Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ves svet vidi, da Rusija izvaja vojne zločine v Siriji.

Ves svet vidi, da Rusija izvaja vojne zločine v Siriji.

Za vse so pa krive ZDA in Evropa. Putin je Stalin II.

Celo francoski predsednik se noče pogovarjati s tem ruskim teroristom in klavcem.

Ta zlobni Putin…

nova
Uredništvo priporoča

Putin je car.

Francozi bodo govorili o humanosti,ta je mal bosa…kok se Putinu je-b-e za “holanda olagumo”…

Ti pa res pojma nimaš.

Putin zavrnil obisk Francije…SAA,Hezbollah,iranski dobrovoljci,Rusija…ekspresno osvobajajo Aleppo!!se en hud udarec za pro-zahodne klavce…

Amerika vse kaj dela z lahkoto in samo to, da Rusijo pumpavin izčrpava. Najprej so jo z nafto iz škrilja in sedaj z orožjem.
Rusija nima nobenih možnosti in bo vojno na tujem ozemlju izgubila. Izgubil jo bo izčrpan Ruski narod, ki je dovolj fukjen, da verjame Putinu.

amerika in izrael sta uničila muslimanske domove, ker hočeta ozemlje, Putin pa normalne muslimane brani, hudič ameriško židovski je naredil vojne zločine, Rusija pa je ISIS napadala.

Amerika vse kaj dela z lahkoto in samo to, da Rusijo pumpavin izčrpava. Najprej so jo z nafto iz škrilja in sedaj z orožjem.
Rusija nima nobenih možnosti in bo vojno na tujem ozemlju izgubila. Izgubil jo bo izčrpan Ruski narod, ki je dovolj fukjen, da verjame Putinu.[/quote]

Nic bat Rusija zaradi Sirije NE bo propadla!!!samo stare zaloge praznejo…CE bi bolje poznal situacijo bi vedel,da je EU(Merklova NE) edina,ki nabija Rusiji sankcije…glede nafte v istem zosu je SA a vsi vemo koliko je Amerika odvisna od tepiharjev.Skrata Rusija zmagujena vseh polozajih!cas bo pokazal svoje…

Putin vsaj probava nekaj storiti poti IS republiki, da se neha agonija in novi valovi beguncev. Kaj pa koalicija dela? Prodaja novo orožje ISIL in krivi Rusijo za mešanje dreka. Hvala lepa res. Lahko je njim mešati drek, ko posledice ne sežejo čez atlantik.

Interesi velesil (politični, gospodarski) pri razdeljevanju tujih ozemelj so lahko ‘moralno neoporečni’? Ne.

Kdo je tu dober? Nihče, ker vse vodi pogoltnost, sla po dobičkonosnosti in po lastnih koristih..

Kdo se predstavlja kot dobrega in pravičnega, ki mu je mar za ljudi? Vsi…

Kateri so ‘zlobni’? Vsi drugi…

V interesu vseh teh velesil je vnos nestabilnosti z vojnami in kaosom, da imajo izgovor pri vmešavanju in igranju policaja in navideznega dobrotnika.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem rusofil nisem zaslepljena s sovraštvom do Stalinove SZ….sem obkrožila za EU in Nato….pa vendar, trenutno se mi zdi, da v kolikor Rusi ne bi posredovali, bi danes bila Sirija druga Libija…kaj se pa tam dogaja pa vsi vemo……Bojim pa se, če bodo ZDA in SA zbudile ruskega medveda malo preveč….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Se prav vidi, kako ste nerazgledani ljudje. Ko boste malo boljše začeli misliti privrženic ZDA ali Rusije, se malo poglobili v dogodke skozi stoletja, desetletja in danes, boste videli, da sta obe državi popolnoma isti. Eni ste na strani ZDA, ker sovražite ruse, drugi ste na strani Rusije, ker sovražite ZDA, oz. po vaše t.i. jenkije. Če vidiš boljše, vidiš, da v bistvu ni nobena od teh dveh držav kaj boljša od druge. Američani kuhajo vojne po svetu, Rusi pa si lastijo tuja ozemlja. In naj mi še en jeben rusofil reče, da rusija ni ukradla del ukrajine, en del pa jo bombardira, bo zame takoj izpadel, največji bedak, ki sploh ne ve, kaj je realno življenje. Tudi Američani niso nič boljši. Oni pač kuhajo vojne povsod po svetu, njim je glavna prioriteta kao mir in nafta.
Glede ruske podpore ASADu se pa popolnoma ne strinjam, saj je asad dal poklat svoje državljane med protesti proti njemu. Dal je zavetje bivšemu ukrajinskemu predsedniku, ker je dal med protesti poklati svoje državljane itd … Res, cela zgodovina rusije od prejšnjega tisočletja, pa do danes, je med enako gnilimi, kot ameriška. S tem, da v prejšnjem stoletju niso Američani klali indijance, ampak Evropejci – natančneje – angleži … rusi pa so klali takratne sibirce, da so prišli do krzna. Zgodovina mape ZDA in Rusije v prejšnjem tisočletju (?) – rusi so bili veliki malo več kot današnja slovenija, med tem, ko so zdajšnje ZDA ostale enako velike, kot so bile takrat, noben američan ni ukradel ozemlja, ampak so ga Američani odkupili od raznih državnih vladarjev. Na primer Louisiano so Američani kupili od takratnega francoskega vladarja itd …

Obe državi sta gnili. Kdor bo rekel, da so rusi ok, Američani pa slabi, in obratno, bo samo še več dokazal, da še vedno ne razume pomen življenja in tega, kaj se v resnici vse dogaja okoli njega.

Še enkrat, glasno in jedrnato … OBE DRŽAVI STA ISTO GNILI!

Vsi vedo, da ima Vladimir prav, le priznati je težko!

Seveda! Saj so Rusom večino zgodovine vladali carji.

na sodišču za vojne zločine odgovarjati za svoja dejanja. Isto kot Bush mlajši.

Ko sem jaz rekel,da je putin našuntal in poslal miljone migrantov v eu si se mi smejal ,da sem blesav. Sedaj si prišel na moje.

Ko sem jaz rekel,da je putin našuntal in poslal miljone migrantov v eu si se mi smejal ,da sem blesav. Sedaj si prišel na moje.

Še enkrat si zamudil priložnost, da bi ostal tiho. Kaj čmo.

Niso sposobni!!!
Niso sposobni na svetu ustvariti mir. So pa kot samo oklicani “svetovni policaj” se dokazali kot največji zločinci v zgodovini našega modrega planeta. So edina država na svetu, ki je po drugi Sv. vojni okupirala več kot petdeset držav brez odobritve oz . dovoljenja VS, pobila več milijonov nedolžnih ljudi žena in otrok, z vojaško agresijo v nenehnih intervencijah v državah po svetu, , z zahtevo menjave oblasti po njihovi volji, vse v cilju ropanja države -pri tem sredstev ne izbirajo. Aaaa, to so rusi???? Malo morgen!!! Ves svet vidi!!! in kaj vidi ves svet??? Vse –tudi to, da so se pet let borili proti teroristom “ISL-državi” v Sriji in lagali svetu kako je ta teroristična vojaška organizacija nevarna in neverjetno trdoživa. Da, ustvarili so teroriste (samo) za njihove interese. Danes ko Rusi legitimno podijo ISL iz Sirije z njimi vred je pa vik in krik,,, Rusi so zlooooooooooooooooočinci.

Kdo pa je naredil vse to sranje na bližnjem vzhodu.kdo je izvažal svojo demokracijo.Kdo je naredi sranje v Libiji kjer so klub diktatorju lepo in bogato živeli?Putin, ne ni ,ampak američani ki se jim jebe za demokracijo,gre pa se jim za nafto!

Evo kada je najbolje napasti Rusiju
Češki general-major u rezervi Hinek Blaško u intervjuu za “Parlamentni list” komentarisao je mogući sukob između Rusije i NATO-a i kao odgovor ispričao vic:

Obama i njegovi generali raspravljaju u Pentagonu i ne mogu da se dogovore kada je najbolje da napadnu Rusiju. Na kraju pitaju Francuze. Francuzi kažu: ’Mi ne znamo, ali sigurno ne na zimu. Stvar će se loše završiti‘. Onda su odlučili da pitaju Nemce. Nemci su odgovorili: ’Mi ne znamo, ali sigurno ne na leto. Već smo pokušali‘. Šta da se radi? Neko je predložio da pitaju Kineze, jer su oni progresivni i uvek imaju nove ideje. Pitali su Kineze: ’Kada je najbolje vreme da se napadne Rusija?‘ Kinezi odgovaraju: Upravo sada! Rusija je počela da gradi ’Snagu Sibira‘, ’Turski tok‘, kosmodrom ’Vostočni‘, most na Krimu, a u bliskoj budućnosti Rusi žele da unaprede Bajkalsko-amursku magistralu, grade nove sportske objekte za Svetsko prvenstvo u fudbalu i atletici, planiraju da proizvode naftu na Arktiku… Sve u svemu, sada im je potrebno što je moguće više zarobljenika! – odgovorio je general.

»Bitka za Mosul morda ne bo odločilna v spopadu z IS«
Torej čeprav razumem, koalicija pod vodstvom ZDA podi (spušča) teroriste IS (islamska država) iz Iraka v Sirijo, naj z njimi opravi “zločinski” Putin.

Ve se kdo je naredil sranje na bližnjem vzhodu in Libiji -Putin sigurno ne in ti imajo veliko ljudi na vesti!

New Report

Close