Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bravo poslanec Čuš Andrej

Bravo poslanec Čuš Andrej

Da se je, pa četudi po diplomatski poti odpovedal največjemu govedu, Janezu Janši v slovenski politiki.
Človeku, ki ovira razvoj in napredek naše držve.

Mladi. Samo tako dalje. Dovolj je vse te kraje in laži.

ko se ladja potaplja, prve zbežijo podgane.

Ivan je že veliko krat pobegnil z ene ladje na drugo (iz partije itd.), po moje je stranka stabilna, ima svojih 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fanatikov in to je dovolj za obstoj.

Ivan je že veliko krat pobegnil z ene ladje na drugo (iz partije itd.), po moje je stranka stabilna, ima svojih 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fanatikov in to je dovolj za obstoj.[/quote]

to seveda ni res.
iz partije so ga nagnali, ker je bil za njih prepameten.

Po moje bomo Majerja kar nekaj časa še gledali, saj bo vedno uspel dobiti tistih nekaj {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov. Ja, tudi finska novinarka ga je pravilno prepoznala kot princa teme, ko mu je rekla: …may the force be with you…

Bom kar še dal glas za JJ. Veste zakaj? Ker sem lahko pri JJ prepričan, da ne bo prestopil v kakšno drugo stranko.

mah..kva pa je tu kej tazga..
lej npr Moderni dorfer..
on vedno govori o načelnosti in cinično išče neke argumente..
najpametniji..
pač človk po parih mescih spozna ..da se zajeb’o…
i tako 5 -6 puta..


Po kakšni diplomatski poti? Je obvestil tuje in domače diplomate?
Razvoj države ovirajo ljudje tipa Janković.
Na laži pa smo navajeni že dolga desetletja. In lažnivci so pred desetletji ljudi, ki so povedali resnico, zapirali.

ustvaru je stranko in rekel da bo zaprl trgovine ob nedeljah, spremebe pri počitniškem delu, študenske subvencije po 20 uri,……

to seveda ni res.
iz partije so ga nagnali, ker je bil za njih prepameten.
[/quote]

Iz partije so nagnali (1939) tudi Angelo Vodetovo. Do konca življenja so jo komunisti zajebavali tako, da je leta 1987 storila samomor.

Arthur Köstler: »Partija pozna samo en zločin: ODKLON OD NJENE LINIJE in samo eno kazen: SMRT« (Sončni mrk)


Po kakšni diplomatski poti? Je obvestil tuje in domače diplomate?
Razvoj države ovirajo ljudje tipa Janković.
Na laži pa smo navajeni že dolga desetletja. In lažnivci so pred desetletji ljudi, ki so povedali resnico, zapirali.
[/quote]
Leszek Kolakowski: “Laž je nesmrtna duša komunizma!”
Aleksander Solženicin: “Če komunisti prenehajo lagati, propadejo v 14 dneh!”

Eden rekorderjev po “stabilnosti” v strankah je Jani Möderndorfer:
1. LDS
2. Zares
3. Pozitivna Slovenija (pingvini)
4. Zavezništvo Alenke Bratušek

Ko bo zrel za penzijo, pa v Desus

Zaradi Janše se je skregal z Jelinčičem tudi pošteni Sašo Peče in se dva njegova poslanca. Zdaj se pa Jelinčič dela dobrega v medijih, se mi kar stemni ob njegovem blefiranju, raje ne mislim.

rekel je; vsem ljubiteljem zarot pa sporočam da me ne pošiljata ne………….. prav tako za mano ne stoji noben ………..

IMA MOJ GLAS


Jaz sem Koprčan, ne KopErčan.
Ne žali prebivalcev Kopra!

Hahahaa, dobra!

Ko pokvarjeni Janševci pričnejo soditi državljanom je konec vsega dobrega!
A ste se že naučili kako se pošto pobere iz nabiralnika ?!
Še njegovi klerikalci so se ga že davno naveličali.
Moraš biti res strokovnjak, da cerkve spraviš v bankrot. Janševcem to zlahka uspe.

[urlhttp://www.mojvideo.com/video-dzrs-saso-pece-o-janezu-jansi/b5080c1d6a5ad5581296][/url]

Vaš link


Leszek Kolakowski: “Laž je nesmrtna duša komunizma!”
Aleksander Solženicin: “Če komunisti prenehajo lagati, propadejo v 14 dneh!”
[/quote]

*****

New Report

Close