Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zblojenost levičarjev – migranti bodo poceni delovna sila

Zblojenost levičarjev – migranti bodo poceni delovna sila

Ni večjega nesmisla, kot je ta, da trdiš, da bodo migranti poceni delovna sila, “mi” bomo pa vladali. To je največja neumnost, ki jo človeški um lahko proizvede. Ja, če si skrajno neumen človek, potem je to lahko celo mogoče kakšnih 5 let, mogoče 10, v najboljšem primeru nekaj deset let, dokler ne bodo migranti prevladali, a ko bodo prevladali, bomo mi njihovi hlapci, ker bodo oni uveljavili svoja pravila. Se še spomnite – močnejši vedno zmaga, pa četudi je močnejši le zaradi kvantitete in ne kvalitete. Resno se sprašujem, kaj imajo levičarji v glavi. Še nikoli in nikdar ni bilo tako, da bi manjšina vladala nad večino, če pa je, ni trajalo dolgo. Latinice danes nihče ne govori kot materni jezik več, pa čeprav so vladali celemu svetu!

Slovenija. Standard v Sloveniji se je dvigoval, dokler niso levičarji odkrili, da imajo lahko poceni delovno silo z juga in s tem obogatijo, ker delujejo kot posredniki. Dokler se je standard dvigoval in je bilo nekaj poceni delavcev je to odlično funkcioniralo. Šefi, posredniki so pobirali mastne dobičke. Ampak kaj se je zgodilo potem? Plače so začele padati vsem, ker je bilo poceni delavcev že toliko in so se sami organizirali, brez posrednikov in delali za ta denar. To je istočasno pomenilo tudi beg podjetnikov iz države in sposobnih delavcev, ker so vedli koliko so vredni. A samo zato, ker mesto mojstra lahko prevzame nek šiptar samo zato, da je posrednik mastno plačan. Šiptarji živijo v getih, kjer si pomagajo, zato si lahko to privoščijo, majster pa ne pozna geta in getskih pravil, zato za tak nizek denar ne more preživeti družine. In slej ko prej bodo prevladala tudi getska pravila, ki se bodo širila na druge. Nikakor ne bo tako, da bodo levičarji vladali, tujci bodo pa zastonj delovna sila. To pomeni, da bo Slovenija postala Albanija, a če bo Albanija, potem bodo Albanci tudi slej ko prej v vladi in na oblasti in ko bodo, bodo sprejeli svoja pravila, ker bodo v večini, samo zato, enostavno, mar ne?

Ko je bil standard še velik, se je razrasla tudi mafija. Edini smisel mafije je ta, da pobira davek namesto države, zato so vse države, ki imajo močno mafijo revne. To je pravilo. Država, ki ima mafijo, dopušča, da se ji krade na veliko. Država so pa ljudje sami.

In zaradi poceni delovne sile, so se plače, ki so se do nedavnega zviševale začele nižati. In nižati so se začele povsod. Zakaj? Vsak, ki je prišel je pripeljal s seboj še družino, ki je bila odvisna od socialnih transferjev, potem so tu še otroški dokladi, delavci pa so sami začeli prihajati in brez posrednikov delali za enako plačilo. Ljudje govorijo, da so Albanci vzhičeni, ko dobijo minimalno plačo, ker prvič vidijo tak znesek. In en je rekel, da ni mogel povedati temu Albancu, kako malo denarja je v resnici dobil. Ampak Albenec živi v getu, enkrat dela za druge, drugič drugi delajo zanj, vsi. Zato si on to lahko privošči. Slovenec pa ne! Tisti z nizkimi dohodki pa sploh ne.

In tako so levičarji s svojo skrajno neumnostjo in pohlepnostjo uničili celo državo, standard in prisilili ljudi v beg iz države.

Res, neverjeten uspeh levičarjev. Sej bolj neumni že ne bi mogli biti. Še tega ne morejo dojeti, da nizka plača pomeni tudi nizek davek. Se pa ve, da so levičarji odvisni od davkov.

Pa kje imajo pamet?

Hja, očitno so Nemškim industrialcem, ki se skrivajo za mamo Merkel, celo “1 Euro jobs” (dobesedno službe za evro – ko je delavec plačan 1 € za uro dela) previsoke in rabijo zato “odprte” meje…

Pohlep človeku zamegli um.

Poleg tega podpirajo tudi mafijo. Če podpiraš mafijo, pa to pomeni, da bo mafija pobirala davke in ne država. Mafija je pa lahko tuja, to pomeni, da bo treba le ustvarjati in nič ne bodo dobili.

Je Angela Merkel levičarka?

Predvsem njena ideja (gotovo na pritisk nemških industrialcev in kapitalistov) je bila, da sprejme ogromno množico “bodoče poceni delovne sile” v Nemčijo, posledično pa je zasrala vso Evropo. In zaradi prevelikih in zblojenih apetitov desničarskih kapitalistov smo ga vsi naje*ali.

Ja, za levičarje je res značilno, da organizirajo poceni delovno silo z juga. Vsi majstri, gradbeniki, vodovodarji in podobni šlosarji so po političnem prepričanju levičarji.

Vedno znova me preseneti, kakšnih oslarij se je sposoben znebit en povprečen SDSjevski hujskač in pljuvač, pa vedno znova kak dan kasneje presežejo same sebe.

Ja, kaj pa tebi ni jasno? Itak, da levičarji organizirajo poceni delovno silo in podpirajo na veliko priseljevanje. Okoli govorijo celo to, da je najbolj biti posrednik. In zakaj bi moral biti zato majster ali gradbenik, da to organizira? On je samo posrednik, ki pobere keš. Isto kot mafija, zato gredo z mafijo skupaj. To pa res ni nič novega. Problem je samo v tem, da so preveč pohlepni, in ne dojamejo kaj delajo na dolgi rok. Še celo v bolnici to delajo, plačujejo posrednikom, za ene bolgarske in ukrajinske poceni delavke. Slovenci pa doma in brezposelni, da tisti posredniki lahko dobro živijo. Ampak ko jih je že toliko v državi, potem itak že sami pridejo. A ste vsi zabiti ali kaj?

Ja, kaj pa tebi ni jasno? Itak, da levičarji organizirajo poceni delovno silo in podpirajo na veliko priseljevanje. Okoli govorijo celo to, da je najbolj biti posrednik. In zakaj bi moral biti zato majster ali gradbenik, da to organizira? On je samo posrednik, ki pobere keš. Isto kot mafija, zato gredo z mafijo skupaj. To pa res ni nič novega. Problem je samo v tem, da so preveč pohlepni, in ne dojamejo kaj delajo na dolgi rok. Še celo v bolnici to delajo, plačujejo posrednikom, za ene bolgarske in ukrajinske poceni delavke. Slovenci pa doma in brezposelni, da tisti posredniki lahko dobro živijo. Ampak ko jih je že toliko v državi, potem itak že sami pridejo. A ste vsi zabiti ali kaj?[/quote]

In za tako plačilo, kot danes plačujejo delavce majstri in gradbeniki, katere navajaš, bodo res dobili samo še šiptaje za delavce. Ampak oni niso posredniki, ampak zaposlijo te ljudi direktno. Včasih so bili šiptarji malo plačani, ker so bili posredniki plačani. Sedaj pa direktno plačujejo malo brez posrednikov. Preveč za dojeti, a ne?

Avtor te napisane bedarije je pa res izbral dober nick če že drugega ne! Res si butelj, da bolj ne moreš biti! Verjetno ti spet misliš na komunajzarje v Sloveniji, a si tako kratke pameti, da ne veš kdo je to povzročil in še vedno tako govori! To je bila vaša velika prijateljica Angelca Merkel v upanju, da bo tako plačala več deset miljard kazni zaradi afere z Wolksvagnom! A se je spet uštela! Tudi dejstvo, da so v medijih obnavili, da so v nasilnih dejanjih sodelovali le trije begunci, čeprav se na posnetku vidi vse črno in tudi tožilci so to zanikali. Verjetno si še zelo mlad, kar pa ne more biti opravičilo za tvoje ogromne neumnosti in laži! Vsi se dobro spomnimo kako ste SdS podrepniki v letih 2004 do 2008 tulili, kako boste pripeljali boljše delavce kot so Slovenci in jih zamenjali z Romuni, Slovaki, Rusi, Bosanci…. Ti vaši dobri delavci so sedaj že dolgo tukaj, beda, ki ste jo naredili pa tudi in je vsakdan večja! Ko je kmalu za vašo katastrofalno vlado nastopila kriza ste prišli k Slovencem, da pokrijejo vašo ogromno bančno luknjo innikoli k tem vašim tako dobrim delavcem!!! Razumemo da ZELO POGREŠAŠ PAMET, ker ti jo res primanjkuje, a vseeno drugič malo misli kaj trobiš in malo poglej okrog sebe. Zlahka boš ugotovil, da so si komunajzarji zbrani le v eni čredi in to je SdS, kateri pa že dolgo svojo diktaturo ukazuje zagrigen komunajzar!

Ko sem jaz še hodila v ljudsko šolo, so bili levičarji po definiciji nasprotniki kapitalizma, to pa izključuje izkoriščanje človeka po človeku, kar posredništvo pri delovni sili brez dvoma je.

Po tvoje je levičar verjetno “tisti, ki ima več denarja kot jaz, in moji ubogi pameti ni jasno, kako je do njega prišel.” Saj si se v prvem postu lepo predstavil kot “pogrešam pamet”. Te čisto razumem, revca jo je že zdavnaj popihala nekam, kjer ji ne vsakodnevno strežejo po življenju s takimi neumnostmi, kot si jih sposoben sproducirat.

Saj ravno to je problem, ni zadosti kvalitetnih delovnih mest.Vse skupaj vodi v uničenje nacije.Menja se struktura prebivalstva, miselnost, naraste kriminal , pade standard, itd. Ali je vse vnaprej zrežirano?Ali so direktorji in managerji res tako nesposobni? Ali je zvezda vodilja vodilnih pohlep, in izkoriščanje slehernega posameznika, do sodnjega dne?Kombinacija nesposobnosti, in pohlepa je popolnoma ubijalska.

Kaj je pa Janković? Zanj se ve, da vzame 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od posla pri določenih poslih z javnim podjetjem, ker so policaji to dokazali in objavili. A on ni levičar? Ostali so pa isti. Za razna svetovanja pobirajo milijone. Zahteva “donacije”, ker brez njih ni posla v Ljubljani. To je tudi dokazano. Kaj pa je to, če ni posredništvo?

A hočeš reči, da so levičarji so tako neumni, da ne morejo dojeti svoje neumnosti?

A hočeš reči, da ne moreš dojeti, da so levičarji vedno samo in le kradli? Kaj pa povojni poboji in plenjenje, oropali so čisto vsak grad na slovenskem? A ti pobiti in pokradeni ljudje so bili pa vesoljci?

Ženska, a ti boš govorila, da sem brez pameti, ko pa še veš ne, kaj sploh je to?

In še to, kar se ti učiš v šoli – teorijo, nikjer ne piše in ni zagotovila, da bo tudi v praksi tako. In pri nas vsekakor ni.

Vsi vedo, da lahko kradeš nekaznovano samo, če si levičar.

Za kolikor toliko smiseln pogovor, tudi z ideološkim nasprotnikom, je potrebno vedeti, o čem se pogovarjamo. Včasih je dobro tudi kaj prebrati. Vidim, da se je v tebi nabralo ogromno grenkobe, ampak s pljuvanjem po tistem, čemer ne razumeš, je ne boš pregnal.

In česa ne razumem? Da so največji tajkuni in lopovi in kapitalisti v državi nekdanji komunisti, levičarji? Npr. Janković in podobni?

Aha “ideološki nasprotnik”, torej sem isto kot v islamu nevernik, ki se ga lahko le krade, goljufa, slepi, se ga ima za sužnja, se mu laže…. No, iz tega vidika ločevanja na dva dela, “mi” in “vi”, iz tega vidika pa razumem, da imate vi čisto druge pravice kot mi. Ja, seveda. Če nisi v tropu, nisi za nas, zato si naš sovražnik in vi bi radi kaj boljšega od Balkana? A ste nori, če znate smo ločevati in deliti ljudi? Vse kar boste dobili na ta način, bo nova vojna.

Aha “ideološki nasprotnik”, torej sem isto kot v islamu nevernik, ki se ga lahko le krade, goljufa, slepi, se ga ima za sužnja, se mu laže…. No, iz tega vidika ločevanja na dva dela, “mi” in “vi”, iz tega vidika pa razumem, da imate vi čisto druge pravice kot mi. Ja, seveda. Če nisi v tropu, nisi za nas, zato si naš sovražnik in vi bi radi kaj boljšega od Balkana? A ste nori, če znate smo ločevati in deliti ljudi? Vse kar boste dobili na ta način, bo nova vojna.[/quote]

Če samega sebe, medtem ko tipkaš z lastnega kompjutra v zakurjeni sobi, zaznavaš kot okradenega, ogoljufanega sužnja, ki mu vsi lažejo in mu grozijo nove vojne, medtem ko se še z izidi starih ni uspel sprijazniti, je bolj verjetno nekaj narobe s tvojo percepcijo kot z levičarji okrog tebe. Temu se reče paranoidna psihoza, in zdravila ponavadi lepo pomagajo.

Aha “ideološki nasprotnik”, torej sem isto kot v islamu nevernik, ki se ga lahko le krade, goljufa, slepi, se ga ima za sužnja, se mu laže…. No, iz tega vidika ločevanja na dva dela, “mi” in “vi”, iz tega vidika pa razumem, da imate vi čisto druge pravice kot mi. Ja, seveda. Če nisi v tropu, nisi za nas, zato si naš sovražnik in vi bi radi kaj boljšega od Balkana? A ste nori, če znate smo ločevati in deliti ljudi? Vse kar boste dobili na ta način, bo nova vojna.[/quote]

Če samega sebe, medtem ko tipkaš z lastnega kompjutra v zakurjeni sobi, zaznavaš kot okradenega, ogoljufanega sužnja, ki mu vsi lažejo in mu grozijo nove vojne, medtem ko se še z izidi starih ni uspel sprijazniti, je bolj verjetno nekaj narobe s tvojo percepcijo kot z levičarji okrog tebe. Temu se reče paranoidna psihoza, in zdravila ponavadi lepo pomagajo.[/quote]

Seveda, če nisi v tropu si pa nor. Razumem, samo potrjuješ, kar sem napisala, dobesedno, moje besede. V resnici si ti paranoidni psihotik, zrcalna slika, zato mene obtožuješ.
Ne morem ti pomagat, če si preveč zabita, da bi dojela, kaj sem napisala.

Če samega sebe, medtem ko tipkaš z lastnega kompjutra v zakurjeni sobi, zaznavaš kot okradenega, ogoljufanega sužnja, ki mu vsi lažejo in mu grozijo nove vojne, medtem ko se še z izidi starih ni uspel sprijazniti, je bolj verjetno nekaj narobe s tvojo percepcijo kot z levičarji okrog tebe. Temu se reče paranoidna psihoza, in zdravila ponavadi lepo pomagajo.[/quote]

Seveda, če nisi v tropu si pa nor. Razumem, samo potrjuješ, kar sem napisala, dobesedno, moje besede. V resnici si ti paranoidni psihotik, zrcalna slika, zato mene obtožuješ.
Ne morem ti pomagat, če si preveč zabita, da bi dojela, kaj sem napisala.[/quote]

Ojejej, pa saj ti si v tropu.

Moje izkušnje z begunci v Nemčiji 2015-2016, prosilci za azil in migranti

Vaš link

Ajme, meni kakšne bedarije prebereš tukaj gor. Da se LEVIČARJI ukvarjajo s tem, da dobijo poceni delovno silo. :))) Da so LEVIČARJI v službi kapitala.

Podpis pod tole.
Zdaj se bo usulo po forumih, Twitterju, Fb – zmerjanje.in natolcevanje.
Dejstvo je, da Janša ni več sposoben sestaviti vlade. Ko na novih volitvah zmaga, je še najboljše, da uvede diktaturo in zamenja ljudstvo (tiste, ki niso zanj). Tudi o drugih strankah nimam dobrega mnenja, ampak on je pa …, pa Jelinčič tudi.


Poslušajte, še posebej, če ste ateisti.

https://www.youtube.com/watch?v=RIVmrKaQYBg

New Report

Close