Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek TERORIZEM-BEGUNCI-MUSLIMANI

TERORIZEM-BEGUNCI-MUSLIMANI

Sedaj ko v Franciji ubijejo teroristi 120 ljudi je cela panika a ko ubivajo na miljone nedolžnih ljudi in otrok vas boli qurac.. prekleti hinavci gnili.. a so tista življenja kaj manj vredna alkaj.. sedaj bi usi zaprli meje in nvm kaj.. a to je rešitev da zapremo meje in da ljudje naj crkavajo pred mejami alkaj.. a kdo dela vojne in kolje ljudi v teh drzavah .. amerika.. vas itak ne briga to ane.. pisda a ste res tko glupii da ne vidite da usa in israel financirajo teroriste in da se jim gre samo za dvig vrednosti dolarja.. sedaj bo francija in eu dobila spet razlog da napadejo drzave in spet sluzijo eni in iste židi.. vi ovce pa glejte tv in socustvujte s francozi in njihovo himno..

Vem samo eno…..da smo pred prihodom teh v miru živeli

mi smo u miru ziveli in tudi sedaj zivimo.. samo v vasi glavi je nek strah in neka vojna.. pejdi v sirijo bos videla kaj pomeni vojna

Za naš mir in vire, smo rabili imeti evropejci drugje vojne in destabilizacije slabih a stabilnih diktatorjev (gadafi,sadam,laden…)

tudi pred migranti, so bili teroristična napadi(WTC, Madrid, London waterloo). Sicer pa miru ni bilo nikoli, le da se žarišče seli iz puščav na tla evrope.

Aja kapiram mujo si

Aja kapiram, nestrpna si do vsega kar ni Janez;lojze,Ana…

klavdija.. raje imam 10k okoli sebe kot takega cloveka kot si ti.. sram te bodi

Saj bi pobrisal to temo, pa bom raje nekaj dodal.
1. pišeš zelo grdo in to je glavni razlog, da bi te izbrisal, vem da si živčen in tako izliješ svoj gnev, lahko pa ti povem, da pojma nimaš o situaciji v svetu, kaj šele na meji,
2. dajte razumet, da zaradi pomanjkanja informacij, gledate preozko na celotno situacijo.
3. ni vprašanje sprejeti begunce ali ne, ampak katere sprejeti, kateri imajo prednost in kateri ne.
Če bi bili na meji in tam tudi delali, ja naj takoj prekinem, poznam situacijo, si jo ogledal sam, bi vedeli, da je trenutno od 300.000, prebežnikov, ki so prišli ali šli skozi Slovenijo, 60-70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne Sirijskih državljanov. Razumite to logiko, da se obravnava ljudi iz albanije, kosova, pakistana, turkizije, bangladeša, malija, somalija..vse po istem principu. Ni razlike.
Ko gledate tiste reveže, naj povem, da normalno, da se vam zasmilijo. Pridejo z 8 avtobusi, za naprej odpeljati pa prideta 2 avtobusa, koga boste izbrali, da gre naprej???? V to so prepuščeni vojaki in policija sami, brez navodil, brez kakršnega koli plana.
4. v redu, sprejmemo 2.000.000 )2 milijona teh beguncev) A se zavedate, da jih želi v Europo priti še dodatnih 10.000.000 10 milijonov ali več. Ravno tako z družinami, otroci, ženske, stari…vsi bi radi prišli v Europo, ki je za njih obljubljena dežela, kjer se cedita mled in mleko.
5. Kaj boste rekli tem 5 milijonom, ko bo že vse zasedeno?

Je zmanjkalo placa?
Sori, kdor prej pride prej melje?
Imate pač nesrečo?
Ste se rodili pod nesrečno zvezdo?

Dajte malo , vsaj malo razmisliti, kam naj damo, vseh teh 20.000.000 20 milijonov ljudi, ki čakajo na prehod v Europo v naslednjih letih. Razsmilite, 10.000 na dan, je 3 milijone v enem letu.

še enkrat, ja pomagati jim, ampak kako in komu? Kot rečeno, boste ostalim zaprli vrata? Jih boste dali na svoja dvorišča? KAj jim boste dali za delati, ko pridejo sem? Kaj bodo delali leto in več v begunskem centru? Ali se sploh zavedate, kaj se zgodi z ljudmi, ki cele dneve samo sedijo v nekam centru v skupinskih ležiščih?

Vidite, pojma nimate, zato je meje treba zapreti, da se naredi red. In točne toga danes v Europi ni, reda in enotnosti. Ko bo enkrat kritična masa prevelika, ne moreš ustaviti ničesar, ali se začne iztrebljati ena rasa, ali pa druga. In to je zgodovina pokazala še velikokrat

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primoz, ne govori o 20 milijonih. Saj se s temi, ki so do sedaj sli skozi, ne vejo kaj narediti. Nimajo jih vec kam dati, vec je kriminala, ljudje se bojijo, in kje se bo nasel denar, da se bo tega pol milijona vzdrzevalo. Kje je se 20 milijonov!

PA saj to vam govorim, a res mislite, da jih samo ta dva milijona želi priti sem. Podatki so jasni, obveščevalne službe jih imajo, v Eropo se bo v naslednjih letih premaknilo več kot 20.000.000 ljudi, in verjemite, meje se bodo v vsakem primeru zaprle, samo kaj ko bo prepozno in bo že totalna zmeda tukaj.
Še samo danes vedo, da gor prihaja 600.000 ljudi. In s tem so seznanjeni samo policija in vojska na meji. Politiki, pa kot da bi bili tumpasti, ali pa so dobili navodila, da ne smejo nič rečt.
In te prepreke,ne bodo rpeprečile ljudi, da ne bi prišli sem.

Kot sem rekel, nihče ne ve, kaj naj teji ljudje tukaj delajo? Nobenega načrta, so mislili, da bodo delali v tovarnah, njihov način življenja, je tako drugačen, da se vam tudi sanja ne.
Ko gledate tisto svinjarijo, to ni nalašč, oni tako delajo tudi doma, oni niti občutka nimajo, da je treba smeti pospraviti, oni so tako živeli, sedaj pa jim dopovej,d a mora stati v vrsti, da mora pospraviti za sabo, to je za njih kot da bi padel iz drugega planeta.

Sedaj pa mi dajte strokovnjake, ki bo znal to integrirati? Žal se bojim, da bo prišlo izključno do golega preživetja, tako enih kot drugih, in verjemite, oni so v prednosti. Nimajo kaj izgubiti.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

očitno jih bo moralo nekaj zmrznit da bodo začeli prihajat v manjšem številu ali pa mogoče praviš da smo dolžni sprejet 3 miljarde revnih ljudi iz azije in afrike?

misliš da je 6-7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sirijskih ostali so pa vsi vključno z sirijci ekonomski migranti? zadnjič (14 dni nazaj) je slo 1 intervjujala migrante in niti eden ni razumel niti dober dan po arabsko..še 6-7 procentov jih ni več

tudi nemčija je objavila podatke da so bili v začetku res sirijci, a še na začetku jih je bilo manj kot pol…

Ali pa nam odstopijo njihovo mi pa njim svojo. Ne pa obeh držav.

misliš da je 6-7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sirijskih ostali so pa vsi vključno z sirijci ekonomski migranti? zadnjič (14 dni nazaj) je slo 1 intervjujala migrante in niti eden ni razumel niti dober dan po arabsko..še 6-7 procentov jih ni več

tudi nemčija je objavila podatke da so bili v začetku res sirijci, a še na začetku jih je bilo manj kot pol…[/quote]

No tudi to bi lahko tako rekli, odvisno od dneva. Saj vam povem, ko vidiš tiste otroke, te res stisne. Ampak vprašanje je , koga bomo izbrali, kdo bo ostal pred vrati. Kdo si pridrži to pravico odločiti? Pa naj bodo sirijci ali pa iz Kosova, ampak mi smo tako zjebali to demokracijo, da ne vemo več kaj je zdrava pamet.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ANGELA MERKEL DELA KOT REČE AMERIKA: TOREJ UNIČITI EVROPO.

Ali je ali ne, ne vemo, dejstvo pa je, da dela brez vsake organiziranosti in kar tako počez. No, enako je z našo vlado. Kritizira policijo, sedi pa v fotelih in bifeju z najnižjimi cenami.
Policiji pa Spar budžet.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


Pikec, glej:
https://www.youtube.com/watch?v=lHX5jsomq_U
Cela Evrope take stvari cenzurira. Zakaj le?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz sem ze Orbana in njegovo ograjo zagovarjala, ko ste ga se vsi zmerjali z rasistom. Prav tako sem rekla, da je treba vse prisleke dati na ladjo in jih dostaviti v Sirijo, ko so se vsi se za Sirijce izdajali. Pravim beguncem naj v njihovih maticnih drzavah nudi vec pomoci, da se postavijo na noge z izgradnjo novih naselij z njihovimi gradbenimi podjetji in varovanjem z modrimi celadami. Ostali naj se pa postavijo v vrsto za delovno vizo, tako kot so se pred njimi ze milijoni. Ce jo dobijo, dobro za njih, ce ne, bodo pa dma morali rokave bolj zavihati.

V nasprotnem primeru nas bodo dobesedno pogoltnili, ker politicne volje za ustavitev tega plazu ocitno ni. Zmerljivke, kot so rasisti, nacisti, so pa ze v startu utisale marsikoga, ki je bil proti doseljevanju.

Ne razumem tudi tega, zakaj ljudje ne dojamejo, da to ne bo le nemski problem, ampak cele Evrope, vkljucno s Slovenijo, pa naj bo se tako majhna, neopazna in “revna”. Kar se zgodi danes v Nemciji, se bo jutri zgodilo v Sloveniji.

Se manj pa razumem tiste, ki ta tok upravicujejo, da smo sami krivi, saj smo jih ta beli kolonizirali, a nekako ne vedo, da Slovenija ni nikogar kolonizirana in ne vedo, da so muslimani kolonizirali pol takrat znanega sveta.

Ta tok se sam od sebe ne bo ustavil dokler bo kaj nafte. Ko te ne bo, bo prisla v igro pitna voda, ki bo prav na Bliznjem Vzhodu najvecji problem. Zato je treba ustaviti vse migrante zdaj, ceprav smo ze pozni. Treba se je odlociti: ali oni ali mi. Vsak normalen bi najprej reseval sebe.

Pozabil napisat- ko mi bo nekdo prišel razbijat hišo, moje domače, mene… me ne bo brigalo zakaj je prišel, kdo ga je poslal, ker v tistem trenutku to ne bo pomembno. Če se ne bom branil, bo po meni. Zelo preprosto. Vse ostalo je stvar politikov, ki so zadevo spravili tako daleč, sedaj je na nas , da jih za jajca, da to popravijo, ker so očitno prebutasti, da tega ne razumejo. Pa še nekaj- ne provociraj.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja politiki so res vse pripeljali tako daleč, ampak narod še vedno sedi doma pred računalnikom.

Zato tudi delajo tako, ker lahko.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

misliš da je 6-7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sirijskih ostali so pa vsi vključno z sirijci ekonomski migranti? zadnjič (14 dni nazaj) je slo 1 intervjujala migrante in niti eden ni razumel niti dober dan po arabsko..še 6-7 procentov jih ni več

tudi nemčija je objavila podatke da so bili v začetku res sirijci, a še na začetku jih je bilo manj kot pol…[/quote]

No tudi to bi lahko tako rekli, odvisno od dneva. Saj vam povem, ko vidiš tiste otroke, te res stisne. Ampak vprašanje je , koga bomo izbrali, kdo bo ostal pred vrati. Kdo si pridrži to pravico odločiti? Pa naj bodo sirijci ali pa iz Kosova, ampak mi smo tako zjebali to demokracijo, da ne vemo več kaj je zdrava pamet.

primož[/quote]

ja stisne te, zato pa jaz ne grem več nikamor na dopust, kjer bi lahko še enkrat doživela prosjačenje otrok na cesti, hodijo za tabo dokler lahko

evropa sploh pa ne slovenija ni prostor za njih, ostati bi morali v turčiji, tako se imajo ti otroci samo svojim neodgovornim staršem zahvaliti, da jih vlačijo okoli, ne moremo mi sebe uničiti, ker se nam smili nekaj otrok

in zato pravim niti enega pa če ima tri sirske potne liste več v evropo, že zdaj smo adijo, razen če se ne bo zgodil čudež


Ni tako težko razumeti, saj imaš odgovor pred nosom.
To počnejo zaradi lastnega občutka krivde. Pa ne glede na sam izvor krivde.
V okolje vedno projiciramo sebe in v odvisnosti od tega kdo smo, potem doživljamo okolje.
Drugim pomagamo zato, da pomagamo sebi.


Vsak beseda je na mestu.Ti migranti ne računajo,da mora nekaj ljudi delat za njih.


Tudi za računalnikom se nekaj naredi. Jaz že cel teden težim folku, zaradi tiste bedaste direktive, čeprav se nikogar ne prime. K sreči nisem sam. Sicer dvomim, da bo pomagalo, ampak vraga, vsaj mirno vest imam.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Tudi za računalnikom se nekaj naredi. Jaz že cel teden težim folku, zaradi tiste bedaste direktive, čeprav se nikogar ne prime. K sreči nisem sam. Sicer dvomim, da bo pomagalo, ampak vraga, vsaj mirno vest imam.[/quote]

meni sta že dve kolegici rekli: pa kaj boš naredil, nič ne moreš

obema sem rekla pišita na net, samo skupaj kdaj kaj dosežemo

New Report

Close