Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Danes Pariz, jutri London…kaj še sledi?

Danes Pariz, jutri London…kaj še sledi?

Ravno zdaj, ko mi družinsko varčujemo za par dni Pariza in par dni Londona. Ful sem razočarana. Prej smo hišo gradili in ni bilo denarja za potovanja, zdaj ko bi lahko šli pa so začeli s terorističnimi napadi. Danes se je začelo V Parizu, berem vse več odsvetovanih poti v London, Moskvo, celo v New Yorku naj bi poknalo.
Groza me je, ko pomislim, da se znajo tudi zgodili zelo krvavi napadi na silvestrovo po vseh večjih prestolnicah, saj muslimani našega novega leta ne praznujejo, trg in mesta so polni ljudi, turistov in domačinov.
Pa tisto letal ozadnjič z Ruskimi potniki, pa odsvetujejo letovanja v Sharm el sheiku, pa streljanje turistov poleti v Tuniziji, pa še in še. Kam smo prišli, grozno.

Kaj naj bi bilo v Moskvi? Rusi so gospodarji na svoji zemlji in Putin bo obvladoval situacijo!


Nič nismo prišli – so kar oni prišli k nam…

nova
Uredništvo priporoča

Ja počasi se bo začelo, tudi Slovenija ni izjema. Sicer so pa eni migranti lepo nakazali kako se glave reže, kar je bilo pokazano tudi na televiziji. Malo je treba počakat da vsi pridejo na svoje destinacije, pa da se zberejo in organizirajo, potem pa bodo akcije. Ja takrat boste mogoče dobile tudi ljubiteljice živali drugo mnenje o ograji.

Francija je itak zaprta, meje, ker je proglasen državni udar. Ljudje, ki pa so za talce pa kličejo na pomoč, ker jih pobijajo notri. Kaj policija dela ne vem. Grozno.

WELCOME REFUGES

Zakaj ravno na koncertu Metala? A je to slučaj ali ima kak globji pomen? Saj res, da je tudi na tekmi nekaj bilo pa v lokalu baje, pa vseeno. A oni gledajo na našo kulturo in na glasbo kot na satanistično? Če smo za njih zlo, zakaj potem ne gredo stran od zla? Ne vem, kaj piše v njihovem Koranu, ampak pravijo, da ne moreš premagati zla s tem, da delaš zlo.

kva je novinarji, humanitarci..ste le dočakali teroristične napade po evropi da boste imeli kaj poročat in se naslajat nad nedolžnimi žrtvami..še naprej prikrivajte dejstva snemajte begunjske otroke si zatiskajte oči pred muslimanskimi ekstremisti mi bomo pa plačevali davek tako v eurih kot v krvi..

Oči so zatiskamo že stoletja. Teroristični napadi, eksplozije, streljanje, nasilje nad ženskami in vse kar počnejo ni čisto nič novega, pa naj tisti naš pesnik ali karkoli že je, kar naklada, da je to nova situacija Evrope in da se še nikoli ni zgodilo. Ni res! Vsa ta njihova dejanja + tisti posnetki, ko mulci kažejo prst okrog vratu, vse to je isto, kot tele besede iz Janičarja: “Kaj mar nam domovina tvoja! Krvavega želimo boja!”. Dragi moji, to so TURKI, isti ljudje, ki so požigali vasi in pobijali ljudi, ter posiljevali ženske. Ja kaj neki pa počnejo danes? Na fini način se prebijajo v Evropo in bodo pač od znotraj delali to, kar delajo že stoletja. Ma ne ti meni, nek klovnovski pesnik, razlagat, da je ta situacija nekaj novega. Zgodovina se ponavlja in se bo ponavljala, dokler se ne bomo razvili v kaj boljšega, tako pač je.

v spominu so mi ostale tiste ženske ki so v gledališču v rusiji s samomorilskim napadom umorile množico ljudi…tebi ne?

Otroke so ugrabili in vzeli s sabo, da so se prebili do željenih ciljev. Vprašajte koga, ki dela z begunci, koliko otrok so našli zapuščenih, pa vam bo vse jasno. Žalostno, žalostno…:(

Na Švedskem 30.000 otrok brez staršev prosilcev za azil (Članek)

množično potovanje brez dokumentov. A se res vsem tako mudi jih oskrbeti z vsem, kar srce poželi in nato poslati naprej..zakaj nima policaja dovolj prevajalcev, ki bi preverila vsaj tiste moške, ki potujejo sami z otroci. Kje je žena se nihče ne vpraša?

In tako tudi ni čudno, da te revčke njihovi ugrabitelji brezskrbno prodajajo kot prostitute, saj niso njihovi. Ali pa celo so njihovi in muslimani še vedno mislijo, da masturbira se ne in tako je dovoljeno seksati z vsem, kar jim pride pred oči?

Kaj paničarite? A spoh veste kolikšna je možnost da se znajdete med temi nesrečniki ki jih pobijejo teroristi? Skoraj nična. 120 ljudi od dveh miljard..
Ni se česa bati. Sploh pa, koga zanimajo nepomembni slovenčki? Dajte sprostite se..

Sprostijo naj se vsi, katerih družinski člani so nekje na tujem, mogoče v Parizu? Še zdaleč nisem sproščena.

Kar nekaj ljudem sem se zamerila, ker so migrantov ne čutim usmiljenja. Ja, smilijo se mi njihovi otroci, ampak predvsem zato, ker njihovi skrbniki nanje gledajo kot sredstvo in ne tako kot mi, ki so nam otroci vse in bi zanje storili vse!
Ja, bilo me je pošteno strah!
Ni mi bilo jasno, kako lahko pregledajo varnostniki mene in mojo prtljago do potankosti, ko sem enkrat in edinkrat letela v Berlin.
Resno sem se spraševala in se sprašujem, kakšen pomen ima pregled ali pregled ljudi, ki vstopijo na tekme v domačem kraju. Obenem pa vstopajo v državo deset tisoči, sto tisoči, milijoni, ki jih ne pregleda nihče. Med takšno množico je že statistično zelo verjetno, če ne gotovo, da so zločinci. Ampak uradno ti ljudje sploh ne obstajajo. Ne obstajajo množice.
Ampak to bi veljalo, če bi šlo za neke normalne razmere. Brez terorizma v svetu. Ker pa se terorizem dogaja, so te množice neznanih ljudi še bolj nevarne.
Zato me je bilo in postaja vse bolj noro strah! Strah me je, v kakšnem svetu bodo živeli moji otroci in če bodo sploh preživeli.
Namesto, da bi EU stopila skupaj že poleti ali še prej, da bi šla morda v Grčijo ali reševala težave ob izvoru.
Ampak poleti in še prej je bil to le problem ITA, Grčije.
Kakšna pamet!
Tudi ograja nima več nobenega smisla. Zame je vseeno. Ko so migranti npr. v Nemčiji, to pomeni, da so pri nas. Nemčija, Francija od Slovenije nista daleč in tudi naša država ne more popolnoma zapreti mej, neba in živeti popolnoma neodvisna. Vsaj mi, smo življenjsko odvisni vsaj od zdravil iz tujine. Za otroka.
Strah me je, pošteno me je strah in podobnih, če ne veliko hujših, o katerih niti razmišljam rajhe ne, sem se bala že tedne, mesece nazaj!

Če ne drugega, so dosegli, da smo sprti mi. Razdelili smo se na tiste, ki hočejo migrantom pomagati in na tiste, ki tega ne želimo, oz. nas je strah. Pa ne da bi se bala množice v šotoru. Ampak bojazni pred deset tisoč množic, ki bodo živele nekontrolirano po Evropi!
Morda lahko stopimo skupaj, ne glede na naša čustva. Morda se lahko vsaj mi pogovarjamo? Pomagamo zaščititi naše domove in otroke…če ni to že prepozno?
Stopimo skupaj, ljudje!

Najbrž to, da vi morda ne boste šli na izlet, ni najhujša stvar…

Ne vem, zakaj begunce vlačite v to godljo. Napad se je zgodil v Parizu, ki ga je begunski val popolnoma obšel, se pravi, da so teroristi tja prišli drugače. In bi tudi v vse zdržave Evrope. Zaradi terorizma pa res nikomur ni treba na tako pot, v Nemčiji že zdaj živi na milijone muslimanov, vsak od njih bi lahko izvedel samomorilski napad.
To, kar se dogaja, z begunsko krizo nima nobene zveze.

prestrašena že tedne, bojim se, da imaš v vsem prav. Težave se rešuje pri izvoru, ja, ne šele potem, ko se le te razširijo.

Kaj pa ce pogledamo z drugega kota: begunci bezijo ravno pred takimi norci kot so tile v parizu.pa pri njih je to vsak dan na sporedu…zato so pa sli!!!

Prestrašena že tedne, tudi jaz sem mnenja da bi pa vsaj zdaj lahko stopili skupaj, ne samo slovenci, ampak vsa Evropa.


Ti si pa ena brihta.Pa kaj ne znaš poštevanke?Me temi begunci je določen procent kriminalcev in teroristov in to je bit problema.


Ti si pa ena brihta.Pa kaj ne znaš poštevanke?Me temi begunci je določen procent kriminalcev in teroristov in to je bit problema…


Gospodje v Bruslju imajo za Evropo svoje načrte.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz sem točno vedela, da prihaja sranje, ko so po TV poročali že o prvih čolnih, ki so jih rešili iz morja.
Vmes me je bilo že zelo strah.
Zdaj mi je pa še samo zanimivo spremljat vse tole, ker opažam, da se odvija točno tako, kot sem že pred meseci predvidila, da se bo. Zadnjič mi je bilo prav smešno, ko so se vrli politiki začeli spraševati o stvareh, o katerih se sama že kakšno leto. Ni kaj, so pa res zelo bistri in hitri 🙂
Tako da trenutno se sploh ne sekiram. Zakaj bi se tudi? Tisti na najvišjih položajih, ki o vsem odločajo, so že nekajkrat dokazali, da so ubrisani. Mi, majhni ljudje, pa tako ali tako nič ne moremo in zato mi je škoda preživeti ostanek življenja v sekiranju in strahu.

New Report

Close