Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V nekaj desetletjih bo Evropa muslimanski kontinent. Poglejte, zakaj.

V nekaj desetletjih bo Evropa muslimanski kontinent. Poglejte, zakaj.

/…/ Na Nizozemskem je že 50 odstotkov novorojenih otrok muslimanske veroizpovedi, v Nemčiji pa že delujejo šeriatska sodišča. V nekaj desetletjih bo sedanja 50-milijonska populacija muslimanov Evropo spremenila v muslimanski kontinent./…/

http://nova24tv.si/panorama/v-nekaj-desetletjih-bo-evropa-muslimanski-kontinent-poglejte-zakaj/

EVROPA BO ZMOGLA TA BOJ. OSTALI BOMO KRŠČANSKI KONTINET.

Ti si pa optimist – v nekaj desetletjih? Nekatere soseske v večjih mestih so že pred valom migrantov izgubile značaj evropskega mesta. Pa ne gre za žlahtno multikulti, ki jo lahko vidiš v centrih nekaterih prestolnic, ampak za gete, v katerih že veljajo posebne zakonitosti in kulturni nivo prilagojen tamkajšnjemu življu.

Kot ga zmore zdaj in tukaj, a ne?

1. takoj popolna blokada na mejah v EU
2. pomoč v državah, kamor rinejo in jih ne pustijo na mrazu
3. vse nazaj
4. informacije – v EU ni nič – niste dobrodošli, nič ne pričakujte
5. pojdite nazaj – tu za vas ni nič!!
6. ko bi jaz rinila v vesolje ???

NE MARAMO TEGA NARODA – NE MAME V COTAH, NE VAŠIH OTROK, KI BODO ČEZ 5 LET KRIMINALCI.
Vi ste tako drugačni od nas – nikoli ne bomo ‘skupaj’!!

PREDVSEM PA NE MARAMO VAŠIH DEDCEV, SPRIJENIH, FANATIČNIH BRADCEV….. vaše vere! Vašega stila lajfa, vaše zadrtosti. Vaših zahtev – bodite na svojem – NE RINITE K NAM!!

kER BO ŠTALA!! Si to želite? Da umremo vsi? Pa kdo ste vi, muslimani??

ŠVEDSKA OD DANES TUDI NE SPREJEMA VEČ. DAJMO, EVROPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meni ni nič jasno več okoli teh kao beguncev.Vsak dan jih je več,kam bojo dali vse te ljudi in kako jih bojo preživljali??Kje imajo pamet voditelji evropskih držav?

Glej, to je tudi neke vrste upor proti svetovnim velesilam in voditeljem, ki so zakuhali tole stanje.
In prav je tako! Bolje da se ti ljudje uprejo z migracimi, kot z orožjem!

DAJMO EVROPA. NE SE PREDATI ISLAMU. NIKOLI !

Krščanski kontitent je Evropa postala, ker smo pićke, ki so pokleknile pred pravljico o dolgolascu iz Nazareta pri Siriji. Ni šans, da se bomo novi pravljici zdaj uprli. Zdaj pa dobimo samo dodatnega preroka Mohameda, sej v Jezusa in ta šund pa tud muslimani verjamejo, tko da ni neka sprememba strašna.

Evropa je taka, karšna je, zaradi krščanstva. Sirija, Afganistan, Pakistan itd pa so take, kakršne so, zaradi muslimanske vere.

Kje imajo pamet? Pamet imajo vedno tam kjer bo poskrbljeno za njihove žepe… Njim dol visi, ker oni živijo ali pa bodo živeli v varovanih sosekah.
Kako jih bodo preživljali? 20-30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jih bo zaposlilo kot poceni delovna sila, ostali bodo pa na socialni podpori, se pravi na plečih davkoplačevalcev.

najbolj krščanske države na svetu so:

Vatikan
Romunija
Armenija
Ekvatorialna Gvineja
Vzhodni Timor
Ameriška Samoa
Grčija
Zambija
Moldavija

Sami biseri razvoja

Pa kaj te ovira, da se ne spelješ na Bližnji Vzhod ? Ti bi bil car tam….pa še pomagal bi lahko prostovoljno v prvi humanitarni liniji.

V naslednjih 5-10 letih lahko pričakujemo težnje za ustanavljanje islamskih republik v naslednjih državah: Švedska, Belgija, Nemčija, Francija, Nizozemska itd. Šeriat se ponekod že izvaja.

Krščanske so tudi:
Švica
Avstrija
Nemčija
države Beneluxa
USA (samo za primer, ker govorimo o EVROPSKIH državah)
Švedska
Norveška
Finska
Danska
Češka (pred 2. vojno industrijsko ena najmočnejših evropskih držav, po vojni so jih ZAVESTNO ZAJEBALI Rusi
Francija
Velika Britanija

Opomba: Moldavija je spadala pod Sovjetsko zvezo, ravno tako Armenija, Romunija je spadala v sovjetski tabor, ravno tako Jugoslavija. V vseh teh državah so vere neusmiljeno zatirali. Tudi Rusija je krščanska

Če imaš rdečo slepoto, si seveda ne znaš razlagati ne pomena krščanstva, ne pomena drugih ver. Razlagati na takem forumu pa je brez pomena. Evropa je je med visoko razvitimi ravno zaradi krščanstva. Enako USA. Sem spadajo še Avstralija, Nova Zelandija pa še kakšna država v Latinski Ameriki. Zahodna ali pa evropska civilizacija ima glavne temelje na antično-judovsko-kršanskih osnovah.

To so kao krščanske države, ampak naštete države so bolj krščanske. Japonska pa ni krščanska, pa ji čist nič ne manjka glede razvoja. Če ne bi bilo krščanstva bi pa danes meli leteče avtomobile.

judovsko-krščansko-muslimansko raje napiši, to so sorodne religije, pravimo jim tudi abrahamske. Islam temelji na krščanstvu, muslimani priznavajo Biblijo, verjamejo v Marijo in Jezusa. Tagrdega otroka krščanstva (islam) zelo radi ignorirate, v resnici je pač tole zelo v sorodu.

[img]https://davidscommonplacebook.files.wordpress.com/2014/06/darkages.jpg[/img]

Posebej super je vplivalo na razvoj, da so kristjani znanstvenike zapirali (Galileo), hahahahah.

Niso, sekularne so (ločenost države in cerkve pa to)..

Niso, sekularne so (ločenost države in cerkve pa to)..[/quote]

Aja, vso miselnost, vso delovno etiko, vso življensko filozofijo, vse podedovano skozi stoletja, moraš zaradi “ločenosti države in cerkve” zavreči, ne smeš uporabljati. Čudn, da zaradi “ločenosti države in cerkve”, še vedno niso vzeli iz obtoka tistih USA bankovcev, na katerih piše IN GOD WE TRUST.


Vera vedno zavira razvoj.Še ne tako dolgo nazaj so kurili ma grmadah tiste,ki so rekli,da je zemlja okrogla.

Nasprotnike rkc bi prosim nekaj vprašala. Jaz sem ateist in me rkc ne moti, ker ne vpliva na moje življenje. Cerkev je ločena od države.

Res je, da je bila rkc poprej takšna in drugačna, a danes je neogrožujoča. Zakaj vas moti? Ste vsi, ki imate te dni toliko povedati čez zgodovino rkcja, na strani muslimanov, za to, da se vselijo in razmnožijo in prevladajo v evropi?

Nihče nima nič proti njim,dokler se ne vtikajo v politiko in gospodarstvo.

Tako je, ja. Antiteisti bi se v svojem protičarovniškem boju povezali tudi s hudičem, ne samo z muslimani, če bi le verjeli vanj. No, sicer imamo tule na forumu enega ateista, ki se boji pekla. :))

Kolikor sem jaz prebrala, se boji ljudi, ki so si pekel izmislili, torej kristjanov. Saj ima kar prav, vemo, kakšni ljudje radi grozijo s takimi.

New Report

Close