Najdi forum

Boleče stopalo (podplat)

Pozdravljeni,

že pet dni me boli podplat leve noge na spodnji zunanji strani. Bolečino čutim od pete naprej po levi (zunanji) strani do približno sredine podplata in sicer vedno kadar hodim. Ko sedim ali ležim, ne čutim nič.

Začelo se je tako, da sem dalj časa nosil težek predmet v očitno neprimerni obutvi. Zakaj me sedaj ne neha boleti samo od sebe oz. koliko časa bo še trajala bolečina? Kaj lahko naredim, da bo hitreje prenehala? Za šport sem zaradi tega nesposoben in me to moti.

Hvala za nasvete.

Zelo verjetno gre za vnetje podplatne vezivne plošče.

Priporočam pregled. Dobro bi bilo, da pred pregledom naredite rentgensko slikanje stopala v dveh standardnih projekcijah in posnetke prinesete s seboj.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close