Najdi forum

Ultrazvok gležnja

Pozdravljeni!

Dobila sem napotnico za UZ gležnja, pa ne vem, na koga naj se za to obrnem. V UKCL je čakalna doba 3 mesece, tako da sem iskala kakšen privat zdravstveni center s koncesijo, vendar nobeden od tistih, ki sem jih našla, ne izvaja UZ gležnja na napotnico, vsi samo samoplačniško. Mi lahko koga priporočite?

Hvala in lep pozdrav!

Kolikor vem, izvajajo vsi privatni koncesionarji ultrazvok sklepov le samoplačniško. Pozanimajte se še v drugih bolnišnicah.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spoštovani, zaradi bolečin v obeh stopalih – v obeh nartih, okrog in pod gležnji, mi je bilo svetovano, da opravim ultrazvok obeh stopal. Bolečine so se pojavile v zadnjem mesecu in postajajo zelo moteče, saj me že pri hratkotrajni hoji precej ovirajo. Naj dodam, da zelo skrbim za udobno obutev. Opažam tudi, da se mi poleg bolečin v kosteh pojavljajo tudi manjše podpludbe pod gležnji, ki so mehke in na otip boleče. Bolijo vse dokler ne izginejo, potem se pojavi brez vzroka zopet nova. Zanima me, če opravljate pri vas ultrazvok stopal in kolikšna je cena s pregledom vred? Ali morda svetujete še kakšno drugo preiskavo?
Za vaš odgovor se vam lepo zahvaljujem. Lep pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

cena kliničnega pregleda in ultrazvočnega pregleda gležnjev ter stopal je 140 EUR. Morebitne dodatne preiskave lahko priporočim po pregledu.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,

Oktobra 2017 sem imela zvin gleznja. Od tega je ze 8 mesecev, a rahla bolecina in pikanje v notranjosti gleznja kar traja in traja. Danes sem bila pri ortopedu od katerega sem pricakovala vsaj UZ gleznja. Rekel pa mi je, da se bo to vse “pocajtalo” in naj tek zmanjsam iz ene ure na pol ure. ?!?!?
Kaj priporočate dr.Iztok? Zakaj bolečina še vedno traja?
Hvala in lp,
Maja

Spoštovani,

priporočam, da opravite slikanje gležnja z magnetno resonanco in da pridete nato na pregled s posnetki in izvidom. To je najzaneslivejši način za ugotovitev vzroka bolečin.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close