Najdi forum

Čakalna vrsta za MRI

Dobil sem napotnico za MRI kolena. Ali mogoče veste kakšna je čakalna vrsta in kje bi najhitreje prišel na vrsto? Sem iz okolice Ljubljane, zanima pa me za celotno Slovenijo. Če morda vese…

LP

Spoštovani,

kolikor vem, so trenutno najkrajše čakalne dobe za magnetno resonanco na napotnico na Radiološkem oddelku Splošne bolnišnice Izola in Splošne bolnišnice Nova Gorica (1 do 2 meseca). Čakalne dobe drugje po Sloveniji se gibljejo med 4 in 12 mesecev.

Priporočam Vam, da se za uradne podatke obrnete na Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije (ZZZS).

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Tudi jaz imam podoben primer. Imam napotnico za MRI hrbtenice in me zanima kje bi najhitrejše prišel na vrsto, da bi lahko čimpreje odkrili vzrok težav. Prosim torej za podatek, kje je najkrajša čakalna vrsta za MRI in koliko znaša. Hvala.Matjaž

Spoštovani,

za čakalne vrste na napotnico glejte zgoraj.

Mi Vam lahko organiziramo MR v teku dveh delovnih dni, vendar ne na napotnico. Cena je glede na lokacijo (Ce, Lj, Mb), glede na področje telesa, ki ga je potrebno slikati in glede na to ali je potrebno slikanje s kontrastom ali ne, od 250 do 500 EUR.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close