Najdi forum

Pozdravljeni
Pred enim tednom sem imela opravljeno atroskopsko artolizo v kolenu. Problem je predvsem v medialnem delu,po rekonstrukciji zadnje križne vezi so se od začetka pojavljale nenormalne bolečine.
Zdravnik je rekel da je porezal zarastline.
Naj omenim da sem pred operacijo prišla z pomočjo protivnetnih nesteroidnih do cca 50 stopinj kota.
Sedaj pridem nekako do 90 z bolečino, noga je trda.

Vendar je bolečina enaka kot je bila pred oepracijo- nečloveška.
Trenutno jem Arcoxio 90 mg.

Je to normalno stanje po takšnem posegu? Da še vedno tako zelo zelo boli ob krčenju, čez celo medialno stran?

V torek sem sem tudi naročena pri vaši kolegici Renati Vauhnik

Hvala
Lep pozdrav

Ika

Pozdravljeni,

bolečine 1 teden po tovrstnem operativnem posegu so pričakovano še prisotne, morate pa koleno, ne glede na bolečine, čim več in čim bolj razgibavati. Priporočam, da poleg Arcoxia 90 mg tablete jemljete, vse dokler ne boste dosegla polne gibljivosti kolena, še Analgin tablete, po 2 na 6 ur in Lekadol tablete, po 2 na 6 ur.

Priporočam tudi, da počakate na snidenje z Renato. Pomembno bo, kakšen ubčutek bo imela pri razgibavanju.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close