Najdi forum

Padec pri smučanju

Pozdravljeni,
Včeraj sem imela nesrečo na smučišču in sem trčila z nekom pri hitri hitrosti smučanja. Odneslo mi je obe smučki, padec je trajal nekaj časa in sem se kar lepo “zakotalila po hribu”. Najprej sem začutila bolečino v desni nogi (po celotni dolžini noge). Čez nekaj časa sem vstala in se odsmučala navzdol. Bolečina je bila blaga. Nato sem še cel dan smučala brez težav. Doma sem opazila da ne morem narediti počepa. Ko se želim počepniti do tal me zelo močno zaboli v kolenu. Drugače lahko koleno normalno prepogibam, hodim in vse. Je to normalna posledica padca ali je kaj zares narobe (poškodba). Naj dodam da koleno nima modric niti ni otečeno.
Hvala za vaš odgovor in lep pozdrav Tjaša

Pozdravljeni,

le iz opisa poškodbe in vaših težav ne morem sklepati o teži poškodbe. Glede na to, da je šlo za veliko hitrost, je tudi verjetnost pomembne poškodbe kolena velika.

Priporočam, da počakate 7 dni od poškodbe. Če bolečine v tem času ne bodo izginile, priporočam pregled.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close