Najdi forum

Okrevanje po zlomu golenice

Pozdravljeni
Na smučanju sem si leta 2017/januar zlomila golenico. V Avstriji so mi vstavili OS material od kolena do gležnja. Po enem letu 2018/april so mi OS material odstranili. Sedaj nimam nobenih bolečin in problemov, vse je OK. Sedaj bi želela ponovno na smuči vendar ko sem danes prvič po okrevanju poizkusila obuti smučarski čevelj sem začutila bolečino v goleni. Ali je to normalno, ali bolečina ne bo nikoli izginila oziroma ali je potrebna kaka dodatna terapija za odpravo bolečine. Hvala za odgovor.

Pozdralvjeni,

priporočam, da opravite rentgensko slikanje poškodovane goleni v 4 projekcijah – AP, stransko in dve polstrasnki (pod kotom 45 stopinj glede na standardni), nato pa, da pridete na pregled s posnetki.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close