Najdi forum

Operacija komolca

Živijo!
Imam eno vprašanje, glede ene operacije komolca, ki jo je moja mami imela v mesecu januarju.
In sicer kot povedano, je operacijo imela meseca januarja, in vse od operacije dalje jo roka nenormalno boli. Roke že od same operacije ne more stegniti. Bolečina se razteza po celotni roki in vse do ramena in vratu. V vmesnem obdobju je že kazalo, da gre na bolje, potem je pa šlo samo še na slabše. Samo malo če “trzne” je že v solzah. V zadnjih 2-3 mesecih ne more spati, saj je bolečina stalna in ne preneha, ne morem vam povedati kolikokrat sem jo že videl v solzah, ker enostavno ne ve kako naj gre naprej, ker so bolečino enostavno previsoke. Zdravniki ne naredijo ničesar. Na ponoven ortopedski pregled je čakala skoraj 2 meseca, kjer je bilo njegovo prvo vprašanje, zakaj ni šla do unga, ki jo je operiral, nato jo je pa pa poslal na slikanje, kjer je pa naročena čez mesec in pol. Ko se šla prijaviti na to slikanje, v čakalnici ni bilo žive duše, v sobi za slikanje prav tako, ampak so jo vseeno naročili naj pride čez mesec in pol. Filajo jo jo samo z nekimi tabletami proti bolečinami, ki mogoče kakšen dan primejo, naslednji dan pa ne. Na žalost ne vem na pamet, za katero operacijo je šlo (mami je bila čistilka in se spomnem, da je enkrat omenila, da ji je zdravnik rekel, da ima teniški komolec). Ampak ne morem verjeti, da naši zdravniki to tako z levo roko jemljejo. Mislim sej razumem, briga zdravnike, sej ne boli njih…če bi njih bolelo, bi se to uredilo v dveh dneh. Zdaj tudi razmišljamo, da bi plačali za ortopedski pregled. To predvidevam, da bodo z veseljem sprejeli brez čakalne dobe in jih ne bo zanimalo zakaj ni šla do unga, ki jo je operiral. Razlog zakaj se za to prej nismo odločili je ta, da pač enostavno nismo imeli denarja za vse preglede, ki bi jo čakali. Saj že samo pregled stane 100€, potem pa še slikanje itd…
Skratka moje vprašanje je, če je kdo mogoče imel podobne probleme po operaciji komolca? Če ja, kaj ste naredili? Ste šli na ponovno operacijo ali kakšne posebne terapije? Katerega ortopeda bi nam priporočili? Res bi želeli najti takega, ki se zavzame za pacienta.

Pozdravljeni,

priporočam, da vztrajate pri tem, da pridete čim prej do kolega, ki je mamo operiral! Šele po pregledu pri njem priporočam iskati druge možnosti, če z njegovimi pojasnili in/ali odgovori ne boste zadovoljni. Za konkretnejši nasvet imam sicer premalo podatkov.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Jah…ne upa iti nazaj k njemu. Kaj če bo rekel, da je potrebna še ena operacija in bi jo on izvajal? Katere podatke bi pa še potrebovali? Da probam čim več podatkov zbrati in vam jih posredujem.
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Priporočam, da mi na moj elektronski naslov [email protected] pošljete scan-e ali fotografije vseh izvidov in odpustnega pisma (odpustnice), kjer bo navedena vrsta (še boljše opis) narejene operacije.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close