Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe Stoječe delo pri natrgani krizni vezi kolena?

Stoječe delo pri natrgani krizni vezi kolena?

Spoštovani!
Lani poleti sem v službi imela zelo zahtevno delo z metlo in lpati in dosti skakala po trdem neravnem terenu po kupih lesa.

Sčasoma so se s tedni in meseci začele hude bolečine. Zdaj so zmerne in me spremljajo nenehno pri delu za trakom stojim nepremično 8 ur vsa leta.

MR kolena je pokazala razslojen hrustanec in natrgano prednjo križno vez in vodo v kolenu.

Katera dela in vaje na fitnesu lahko opravljam? Ali naj mwnajm službo? Sedenje ali stanje mi škoduje enako. Boli tudi ponoči vedno enako. Prime samo Zaldiar in Nalgesin, le doneke mere. Hoditi veliko NE morem!

Prosim.za vaše mnenje, ker čakam na ortopeda z redno napotnico že skoraj leto dni.

HVALA.

Spoštovani,

na splošno odsvetujem vse dejavnosti in obremenitve, ki sprožajo bolečine ali otekanje v kolenu. Menim, da je vaš glavni problem okvara sklepnega hrustanca, za kar odsvetujem velike, sunkovit in dolgotrajne obremenitve kolena (dolgotrajna hoja in stoja, hoja po neravnem, dvigovanje in prenšanje bremen).

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close