Najdi forum

v januarju bom verjetno operiran, dekompresija in fiksacija zdrs vretenca naprej .zanima me če lahkp telovadim pred operacijo .(Spondilolisteza)in kakšne vaje lahko delam .sem delal vaje eno leto ,sem prekinil za tri mesece sem oslabel sem spet zacel nekaj delat pa ne vem ,če delam prav .na internetu ne najdem nič pametnega.če ima kdo kakšen link bi lepo prosil, .bolečine so hude po obeh nogah vendar ne morem kar ležati ker me to čakanje ubija tudi psihično [email protected]

Pozdravljeni,

priporočam, da se za nasvet o vajah obrnete na sodelavko doc. dr. Renato Vauhnik, dipl. fth. – [email protected].

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close