Najdi forum

Pozdravljeni, zanima me nekaj ze od marca sem enkrat opazil eno bulo na desni nogi med kolenom in gleznjem ob strani , bula se pojavi samo takrat ko napnem nogo naprimer stopim na nogo laufam ali pa raztegujem nogo, bula ne boli niti na dotik ni rdeca nic, edino ko se dotikam te bule cutim kot mehurcek kot da bi bila zila neznam povedat kaj bi bila poleg tega ko se dotikam tega mesta kjer je bula je na misici kot neka mala luknja tam kjer se dela ta bula … pa me zanima ali je kaj nevarnega in kaj bi lahko blo to … hvala za odgovor

Pozdravljeni,

glede na opis je mogoče, da gre za mišično kilo. Priporočam, da pridete na klinični in ultrazvočni pregled.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close