Najdi forum

mortonov nevrom

pozdravljeni, po porodu so me zelo pekle pete, sem bila hospitalizirana dva meseca zaradi nosecnosti in sem menila da so tezave povrzane z mirovanjem. po dveh mesecih sem se narocila pri ortopedu, ki je rekel da gre za trn u peti in da domneva da imam na levi nogi tudi mortonov nevrom. svetoval je mag.resonanco in vsaj tri tedne fizioterapij. na magnetni resonanci se nisem bila. imam drug teden. zanima me pa naslednje: ali je ta sindrom lahko nevaren ce se pravi vas ne odstrani. kako dolgo je rehabilitacija po opereciji? ali je mozno se gibati po operaciji vsaj z oporo?kdaj pa e odlocite za operacijo? ker imam omrtvicen prst na nogi je ortoped ob pritisku rekel da naj bi slo za mort.nevrom a do mag.resonance ne more trditi zagotovo, hermijo je izkljucil. prosim za odgovor in vase mnenje. hvala. lp

Pozdravljeni,

pečenje pet je vsekakor lahko posledica dolgotrajnega ležanja.

NIti trn na peti niti Mortonov nevrinom nista nevarni stanji, sta pa neprijetni, predvsem boleči. Priporočam, da počakate na opravljeno slikanje z magnetno resonanco. Vse pred slikanjem je le ugibanje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close