Najdi forum

Hrbtenica ali kaj

Pozdravljeni.

Odkar sem v vinogradu imela cudno drzo telesa in me jr bolelo ppd desno lopatico, cutim spredaj v isti visini, pod rebri desno lot nek krč, ki ne boli … Podoben gibom otroka. Ne vem ali je to lahko od hrbtenice? Ni vedno prisotno je pa veckrat na dan.

Pozdravljeni,

vzrok za bolečine je najverjetneje v prsni hrbtenici ali pa v mišicah prsnega koša.

Priporočam nekajdnevni počitek, morebiti jemanje nesteroidnega protivnetnega zdravila. Če bolečina ne bo prešla, priporočam pregled pri zdravniku.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Je lahko to kaj nevarnega? Mene skrbi da se mi uklesci kak zicec da ne bi mogla dihat?

nova
Uredništvo priporoča

Ne. Tako daleč stvar ne bo šla.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Super. Kifozo imam. Zato me skrbi?

Kifoza pomeni le prekomerno ukrivljenost hrbtenice, kar ima za posledico nepravilne obremenitve in posledično težave (bolečine, mravljinčenje…), sploh pri/po po večjih obremenitvah.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close