Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe zlom kuboidne kosti in baze 2.stopalnice

zlom kuboidne kosti in baze 2.stopalnice

Pozdravljeni,
dne11.6.18 sem v službi padla in poškodovala levi gleženj.Na kirurgiji so mi slikali in diagnoza je bila udarnina.29.6.18 sem na mojo željo imela kontrolo na kirurgiji,ker je gleženj bil še vedno zelo otečen in me je zelo bolel.12.7.18 so mi naredili MR,kateri je pokazal zlom kuboidne kosti baze 2.stopalnice.Napotili so me k fiziatru,kateri mi je predpisal terapijoTENS-1 inMAGNETOTERAPIJA.Sedaj sem na polovici terapije,gleženj je še vedno otečen,pri hoji šepam.Bila sem tudi16.08.18 pri travmatologu,naredili so RTG ,na katerem je bilo vidno,da so zlomi zaceljeni.Napotil me je v protibolečinsko ambulanto na katero čakam do 11.10.18.Na kontrolo pri fiziatru pa do 24.9.18.
.Pravijo,da se ta poškodba dolgo zdravi in da je to to kar so lahko naredili.Delam v trgovini tako,da potrebujem nogo 1000%.Zaskrbljena sem,ker se mi zdi, da je noga že nekaj časa enaka,da terapije ne pomagajo.Lepo prosim za pomoč.
Lep pozdrav
Marjana
,

Pozdravljeni,

priporočam, da se s vsemi dosedanjimi posnetki (rentgenskimi, magnetne resonance) oglasite v moji ambulanti. Za termin se prosim dogovorite s tajnico na telefonu 041 654 330.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close