Najdi forum

Bolečina v tricepsu

Živjo! Star sem 15 let. 3 dni nazaj me je začelo boleti v levem tricepsu. Sicer če sem pri miru me ne boli, vendar ko premaknem roko do neke meje mi mišico zategne in me zelo zapeče. čutim kot neko špikanje ali rezanje, če pa se tam popraskam ali le dotaknem, tistega dela sploh ne čutim oz. čutim, kot da bi imel čez še eno debelejšo plast kože. Spravlja me ob živce saj se velikokrat spozabim in premaknem roko in me zelo zaboli. To traja že tri dni in ni nič bolje. Enkrat se mi je isto zgodilo že na podlahtnici, kjer pa nisem smel stegniti roke, saj bi me tako zapeklo. Trajalo je približno 2 tedna, zdaj pa če se tam popraskam čutim mravlje. Zadnji mesec pa tudi hodim v fitnes, vendar ne verjamem da je to razlog, saj ne delam nobenih vaj za tricepse in ne pretiravam. Zanima me kaj to je… Kakšna poškodba mišice, vnetje? Živci?… Če kdo ve, kaj to je in kako pozdraviti, naj mi prosim pove. Zelo bom hvaležen. Hvala

Pozdravljen,

vzrok je najverjetneje draženje katerega izmed živcev, ki oživčujejo predela, kjer imate težave. Kje so draženi, je mogoče ugotoviti le s kliničnim pregledom. Le-tega priporočam najprej.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Najlepša hvala!

nova
Uredništvo priporoča

Prosim.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close