Najdi forum

Bolece koleno brez poskodbe

Pozdravljeni,
Vceraj ponoci sem med spanjem zacutila mocno bolecino v desnem kolenu na notranji strani. Koleno me je ob vsakem premiku zelo bolelo. Najvec bolecine mi koleno povzroca med spanjem, ce pocivam in potem vstanem med hojo me boli takrat ko probam koleno skrciti.takrat je bolecina cez celo koleno. Vendar ce koleno razhodim je malo bolje. Danes sem dobila obcutek da imam nogo zelo težko ko hodim. Zanima me kaj bi lahko to bilo. Hvala

Pozdravljeni,

najverjetnejši razlog za bolečine je okvarjen notranji meniskus, sledi pa okvara sklepnega hrustanca v notranjem delu kolena. Če bolečine ne bodo izzvenele, priporočam pregled.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close