Najdi forum

Pozdravljeni,

že kak teden me boli v predelu trtice. Bolečine so večinoma tope (na momente tudi bolj pekoče) in jih čutim predvsem pri sedenju, manj izrazite so če stojim. Bolečine so se pojavile nenadoma (po vožnji z avtomobilom) in niso posledice padca. Stara sem 35 let, za mano sta dva poroda (zadnji pred tremi leti), imam nizek ITM in opravljam pretežno sedeče delo. Kaj je lahko vzrok z abolečine in kakšno postopanje mi svetujete? Hvala za odgovor in Lep dan.

Spoštovani,

za začetek priporočam sedenje na obroču (lahko napihljiv plavalni obroč), tako da bo predel trtice razbremenjen. Če bolečine v treh tednih ne bodo popustile, priporočam, da pridete na pregled.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close