Najdi forum

Dober dan
Treniram rokomet na treningu mi je obrnilo koleno, koleno mi je oteklo in prisotne so bile bolečine. Naslednji dan sem odšla na urgenco kjer so mi rekli da gre samo za zvin kolena…koleno po 5 dni še kar boleče kljub hlajenju in masiranju z voltarenom…nemorem stegnat ne skrčit noge, boli me predvsem v špranji ter na notranji in zunanji strani pod kolenom…sumijo na poškodbo meniskusa in križne vezi…Zanima me vaše mnenje. Hvala in Lep pozdrav.

Spoštovani,

glede na način poškodbe je verjetnost strganja sprednje križne vezi in katerega izmed meniskusov zelo velika.

Pripororočam, da čimprej opravite slikanje kolena z magnetno resonanco in da pridete nato na pregled s posnetki in izvidom.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close