Najdi forum

bolečine v gležnju

pozdravljeni!
za vas imam eno vrpasanje. po dolgotrajnem ne delu (prb. leto dni) sem delal 3 dni slikopleskarska dela ( veliko po lojtri gor dol, delo v počepu) sedaj imam bolečine v gležnju.
ko stopalo obrnem na notranjo stran me na zunanji strani in na sredini gležnja zaboli. imam tudi malo rdečkast nart ne veliko. zatačeno je res minimalno da se komaj opazi. pri hoji me ne boli tudi drugače ne. samo ko obračam stopalo me zaboli. tudi na dotik zaboli na tem mestu cisto pod kostjo na zunanji strani in sredini gležnja. kaj bi to bilo gre mogoče za kakšno vnetje?
hvala za odgovor

Spoštovani,

to, kar opisujete, so vnetni znaki. Potrebno pa je ugotoviti vzrok. Priporočam, da se oglasite na pregledu, v okviru katerega bom opravil klinični in ultrazvočni pregled gležnja, na osnovi ugotovitev pa Vam bom nato svetoval bodisi zdravljenje bodisi dodatno(a) slikanje(a) in/ali preiskave.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

hvala za odgovor.
zanima me ali ste samoplačniska ambulanta in koliko bi me stal ta pregled pri vas, klinicni in ultrazvocni pregled?
hvala za odgovor v naprej

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

da. Prvi pregled, ki po potrebi vključuje tudi ultrazvočni pregled in traja 30 minut, stane 100 EUR.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close