Najdi forum

Pozdravljeni.ze kaksno leto imam bolecine v levem zgornjem delu hrbta.bila sem na slikanju rtg hrbtenice in vratu.zdravnica pravi da bolecina izvira iz vratu.zelo me je strah saj me boli ze prav vsak dan.najbolj me boli podrocje leve lopatice.boli me predvsem ko se obrnem v levo stran ter po celodnevnem sedenju v sluzbi.se pa zacne bolecina ze zjutraj.strah me je ker me zdravnica ne da nikamor naprej.obcutek imam kot da me nekaj moti znotraj tega dela hrbta..ali bi lahko slo za kaj resnega?občasno me bolijo tudi misice medenice oz.ritne misice.menite da bo morala se na kako preiskavo?s scitnico je vse ok.prav tako krvni izvidi.nevem kam se naj se obrnem s temi bolecinami..hvala za odgovor

Spoštovani,

priporočam, da se z opravljenimi rentgenskimi posnetki oglasite na pregledu. Brez podrobnega kliničnega pregleda namreč ne morem priporočiti dodatna slikanja, ki pa bodo zelo verjetno potrebna. Za termin se prosim dogovorite s tajnico na telefonu 041 654 330.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close