Najdi forum

bolecina v vratni hrbtenici

pozdravljeni, cca teden dni me boli v vratu oz takoj pod vratom ko se zacne hrbet. ce se drzim ravno-ne pomaga, najbolj mi pomaga hoja, se prav takrat ne cutim bolecine. obcasno je pekoca, in v sluzbi med sedenjem kdaj prav moteca. stara sem 28, v zacetu aprila pa sem menjala delovno mesto, kjer ne samo sedim, ampak tud prelagan postne posiljke, se sklanjam..(prej sem imela izkljucno sedece delo in dober pisarniski stol-zdaj ne vec). zanima
me ce je lahko to posledica drugacnih gibov ki jih prej nisem bila navajena , in kako bi lahko zadevo omilila. drugih bolecinv glavi, ramenih, za 1x nimam. hvala za odgovor. lp

Spoštovani,

sprememba delovnega mesta in sprmenjene obremenitve so lahko odgovorne za težave. Priporočam, da obiščete fizioterapevta (pri nas doc. dr. Renata Vauhnik, dipl. fth. – [email protected]), ki naj Vas nauči osnovnih vaj za razgibavanje vratu in za krepitev obhrbteničnih mišic. Te nato izvajate le do meje bolečine.

Če to ne bo pomagalo, priporočam obisk izbranega osebnega zdravnika. Najprej je potrebno ugotoviti vzrok, šele nato lahko sledi učinkovito zdravljenje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close