Najdi forum

Hematom na komolcu

Spoštovani!

Približno dva tedna nazaj se mi je po razlagi zdravnice zaradi nepravilnega giba, na komolcu naredil hematom (bila sem športno aktivna 8 ur pred pojavom hematom,a). Ker se je vidno večal sem obiskala dežurno ambulanto, kjer so mi spunktirali 12 ml krvi. Sedaj imam še vedno viden hematom velikosti približno 3×2 cm, ki pa me boli, prav tako imam obolelo celo roko, saj so vidne podplutbe skoraj do zapestja. Roka ne oteka, ni pordela, prav tako je normalno gibljiva. Vem da bodo modrice sčasoma izginile, me pa moti ker se hematom ne zmanjšuje in me boli. Ker se mi je to zgodilo prvič, me zanima ali je to normalno. Rada bi kakšen nasvet kako se znebiti tega hematoma, če se ga sama sploh lahko ali bo potreben kirurški poseg.
Najlepše se vam zahvaljujem za odgovor in vam želim obilo uspehov pri vašem delu.

Spoštovani,

priporočam, da pridete na pregled, v okviru katerega bom poškodovano področje pregledal tudi z ultrazvokom in Vam nato svetoval kako naprej. Odločitev o zdravljenju je odvisna tako od mesta in velikosti hematoma, kakor tudi od časovne oddaljenosti od poškodbe. Za termin pregleda se prosim dogovorite s tajnico po telefonu 041 654 330.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close