Najdi forum

Spostovani

Pred cca 2leti ste mi operirali koleno in pri atroskopiji nasli…. vidna poka sklepnega hrustanca na zunanjem delu golenice ki sega cez polovico debeline 2cm zmehcan hrustanec… Pri vas sem dobil 2x inekcije hiularonske kisline… Opravil sem orthokin terapijo samoplacnisko.. Vem da neke resitve….. Pri maticnih celicah sem skepticen ker ni nobenega zagotovila.. Pa se samoplacnisko… Terapija orthokin in hiularonska kislina mi ni pomagala nic… Jemlem dnevno 1500mg glukozamina…. Koleno me boli non stop…… Rad bi vsaj vozil kolo pa me zanima ali ga lahko vozim nakljub bolecini ki sicer na kolesu ni nic kaj bolj izrazita… Vaje sicer delam pa vendar ne vem ce taprave mislim pa da tako dolgotrajna bolecina v kolenu ni posledica slabih misic…. Koleno boli pri obremenitvah najbolj… Trenutno pa tudi v mirovanju.. Otekline nobene.. Gibljivost uredu…. Prosim ua odgovor glede kolesa

Hvala vam

Spoštovani,

kolo ni problematično. Vsekakor ga priporočam. Priporočam pa tudi, da se oglasite na pregledu. Že dolgo se dogovovarjava…

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Imate kak poseben glukozamin v mislih.. Katerega priporocate.. Sedaj sem nekaj casa sluzbeno odaoten nato oa se oglasim na kontroli ori vas

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

ne. Počakajva do kontrolnega pregleda. Tedaj Vam bom predstavil vse preostale možnosti zdravljenja.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close