Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem ARTHRON Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe Trening hrbta in bolečina naslednji dan

Trening hrbta in bolečina naslednji dan

Živjo, sem začetnik v fitnesu in v petek sem delal vaje za hrbet.. Trening hrbta sem imel tudi že prej parkrat, ampak takrat ni prislo do nobenih bolečin.. V petek sem dodal k vajam še vajo t-bar row .. delal sem z 20kg ( sam sem velik 185, 72 kg) in 4 sete po priblizno 10 ponovitev.. poskušal sem imeti hrbtenico čim bolj ravno in pri vaji sem mislil da sem delal pravilno in me tudi ni nič zabolelo v hrbtenici takrat, le čutil sem da sem zadel hrbtne mišice.. potem po treningu je bilo tudi še vse uredu.. drugi dan cel dan vse uredu ko sem tik pred spanjem začutil v spodnjem predelu hrbta kot neko neugodno utripanje in rahlo bolečino nasplošno v celem spodnjem predelu.. drugi dan sem imel tak občutek neugodnega pritiska v spodnjem delu hrbta.. potem drugi dan je počasi bilo boljše.. v torek je bilo že vse uredu, ko sem začel izvajati sklece (tezko jih izvajam ker sem imel poskodbo ramena) in sem spet začutil neugodje v spodnjem hrbtu.. drugi dan torej vceraj me je spet bolelo cez dan.. Danes je boljse ampak vseeno ni se optimalno .. kaj menite vi, da je tukaj vzrok in zakaj in kaj naj naredim? Prvo sem mislil da je pač muskelfiber, zdaj močno dvomim na kaj takega in sem se že malo bal da si nisem kaj resnega poskodoval, ampak glede na to da me med treningom ni nič zabolelo upam da ni kaj resnega..

Spoštovani,

vsekakor priporočam pregled pri zdravniku. Klinični pregled je prva stopnica k diagnozi (ugotovitvi, kaj je narobe).

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close