Najdi forum

Padec na trtico

Pozdravljeni!

Dober mesec nazaj sem pri bordanju močno padla na rit, na trtico. Prvi teden me je zelo bolelo – npr ko sem vstala ali sedela, ampak ne pa spet toliko zelo, da se ne bi mogla npr nekam na hitro odpeljati z avtom ali pojesti kosila in pri tem sedeti na stolu. Me pa boli še zdaj, sploh če malo dlje časa sedim in praviloma vedno, ko vstanem iz sedečega položaja. Tudi na otip me boli.
Je možno, da je nalomljena/zlomljena in ali je smiseln pregled? Naj počakam še kak mesec?

Hvala in lep pozdrav

Spoštovani,

glede na to, da ste počakal že en mesec, priporočam, da počakate še dva. V tem času bi morale bolečine povsem izginiti, tudi če je bila trtica zlomljena. Zdravljenje pa je tudi v primeru, če je trtica zlomljena, v večini primerov enako tistemu pri udarnini, le da traja dlje časa – t.j. razbremenitev.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close