Najdi forum

Bolečine v zapestju

Pozdravljeni.

Pred tremi leti sem se začela ukvarjati s telesno aktivnostjo, z visoko intenzivnimi intervalnimi treningi, tekom in vajami za moč. Že takrat se mi je po približno enem letu pojavila bolečina v zapestju. Najprej sem mislila, da sem si malo spahnila zapestje pri vajah v stabilizaciji, a so bolečine prisotne še danes. Januarja sem po dveh letih ponovno začela z redno telesno aktivnostjo, med vajami v stabilizaciji (sklece) je zdaj bolečina še hujša. Bolečina se pojavlja edino med vajami za stabilizacijo, ko imam desno roko v stiku s tlemi. Bolečina je pekoča, med vsakodnevnimi aktivnostmi ni prisotna. Razmišljam, da bi šla na slikanje zapestja, a najprej bi izvedela vaše mnenje, da vidim, kaj lahko naredim sama.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Spoštovani,

priporočam, da pridete na pregled pred morebitnim slikanjem. Le osnovi kliničnega (morebiti tudi ultrazvočnega) pregleda lahko ocenim, katero slikanje bi bilo najbolj primerno.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close