Najdi forum

Spoštovani
Pred 1 letom sem si v prometni nesreči poškodovala koleno. Šlo se je samo za udarec, ni bilo nič hujšega. Koleno me je nekoliko bolelo ob celotnem obodu pogačice, predvsem na notranji strani. ( torej na levi strani desne pogačice). Čakala sem, da bolečina mine, res se je s časom popravila, vendar od takrat dalje boki. Torej že eno leto. Boli vsakič, ko napnem mišice ali po športni aktivnosti. Med športom ne boli. Ne morem pa recimo brcniti žoge, tudi otroške, lahke žoge ne. Boli ponoči med obračanjem, ob obuvanju čevljev, ob dvigu noge navzgor med sedenjem… Pomagam si z rokami, ko recimo med sedenjem poskušam prekrizati nogi. Bolečina ni huda, je pa nadležna. Večinoma me ne ovira. Koleno ne preskakuje, ni otečeno. opravila sem mr, viden je precejšen izliv v sklepu, čisto majhna, nepomembna poka meniskusa, čisto malo nacefrana križna vez. V bistvu bp. Glede na izvid, ki je ok, kaj lahko naredim, da bi bila bolečina manjša, ali da bi izginila? Pri ortopedu nisem bila.
Hvala za vaš čas.

Spoštovani,

priporočam, da se s posnetki MR oglasite na pregledu. Le na ta način lahko natančno ugotovim, kaj v kolenu je narobe in na tej osnovi tudi predlagam optimalno zdravljenje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spoštovani
Ali bi bilo možno, da vam prinesem samo CD z MR slikami, brez izvida radiologa?
Mi lahko prosim napišete kontaktno številko za naročanje na pregled k vam. ( sem z Obale).
Lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

seveda. Kontaktna številka za naročanje je 041 654 330.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close