Najdi forum

Poskodovan zivec???

Spostovani, na mnenje se obracam se na vas, ker sem po treh tednih ze poplnoma anksiozna in v skrbeh!Danes je 3tedne kar sem dobila injekcijo im v zadnjico( vsekakor prenizko) bolecina je prisotna 10-30cm pod aplikacijo. Najprej je bila zatrdlina nekje na sredini ritnice vendar bolj na zunanjo stran. Danes po treh tednih se vedno boli, na dotik koza zelo srbi in pika in ko bilo nekaj not. Boli in pika po nogi nazdol ne tolikoo na sredini ampak bolj na zunanio stran noge. Ko tecem in hodim po stopnicah je bolecina skoz prisotna, ko tecem kot bi imela”svinc na zadnjici”, da sploh me morem teči. Mislite, da je poskodovan zivec??? Na zunaj ni videti nic, na dotik pa zelo boli, pika, srbi….je bilo tako neznosno, da niti spati nisem mogla na d boku, to se je zdj nekoliko izboljsalo, vendar ta obcutek da je notri steklo oz nekaj pikajocega me pa zelo skrbi, ker je od injek ije minilo ze tri tedne. Naj se dodam, da so mi aplicirali ketonal in apaurin zaradi hudega glavobola, sem bolj suha in stara 30 let. Najlepsa hvala za odgovor…..zelo zaskrbljena!

Spoštovani,

le iz navedenega ne morem za(iz)ključiti, da gre za poškodbo živca. Priporočam, da pridete na pregled. Pregledal Vas bom klinično in z ultrazvokom.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spostovani,
kako lahko pridem do vas? Kdaj in kam in koliko je cena pregleda. Ja res bi prisla, da vidim, ker sm kar v skrbeh. Danes so pregledali CRP, ki je normalen vendar zaradi vnetega ocesa. Namesto, da bi bilo vsak dan boljsi, je vsak dan slabsi. Se po stopnicah pika in boli. Hvala za hitr odgovor!! S spostovanjem in s spozdravi

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

prva možnost za pregled v Ljubljani in v Portorožu je naslednji torek, 6.2.2018, za pregled v Mariboru pa naslednjo sredo, 7.2.2018. Cena polnega pregleda (klinični in ultrazvočni pregled) je 100 EUR, cena le utrazvočnega pregleda pa je 60 EUR.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spostovani,
najblizje mi je MB v sredo cim bolj pozno pop ce je mozno. Glede na mojo situaciji mislim, da bi bil dovolj UZ, na zunaj ni videti nic, le boli pa res vsak dan bolj, sedaj ze 4 teden. Ali lahko mirno pocakam do srede? Me namrec kar skrbi, ker me zadaj skoz pece, pika in boli. Torej me boste pregledali z UZ ce prav zastopim boste naredili UZ mehkih tkiv( zadnjica in en del noge), da boste videli ce je kaj poskodovano od injekcoje. Kaj mi prosim priporocate do srede, naj hladim ali naj dajem gor tople obkladke. Pa se eno vprasanje prosim. Kako dolgo lahko to se boli??? Od ene same igle toliko bolecine in toliko casa, je to normalno???
Ali naj se poklicem v pon za termin?
S spostovanjem in s pozdravi

Spoštovani,

lahko pridete v sredo, 7.2.2018 ob 14.00 v ARTHRON, Ambulanta Maribor, Lavričeva 1a, 3. nadstropje. Vas bom pregleda z ultrazvokom. Do takrat priporočam predvsem hlajenje bolečega mesta z ledom (preko tkanine) po 20 minut z urnimi presledki. Kaj več Vam bom lahko povedal po pregledu.

Prosim potrdite prihod!

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spostovani,
Zelo mi je zal, ker nism opravicila izostanka od pregleda…ramere na cestah mi danes niso dopuscale pot proti maribori. Lepo prosim za naslednji termin v naslednjem tednu cim bolj popldan. Se vedno ni nic boljse, koza je obcutljiva in boli noga.
Prosim in hvala za razumevanke.
S spostovanjem,
b

Spoštovani,

razumljivo. Priporočam, da nasledji torek, 13.2., pokličete tajnico na telefon 041 654 330 in se dogovorite za termin na koncu ambulante.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Hvala!
Lep pozdrav

Prosim.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spostovani,
se najprej opravicujem, ker imam spet vprasanje. Se lahko kaj zakomplicira glede na to, da me danes spet zelo boli??? Na zunaj ni videti nic, noga ni otekla in ni vroca, znotraj se tipa bulica velika recimo kot fizol in to boli, boli pa tudi navzdol pod mestom aplikacije 10cm, sploh se ne smem dotakniti me ze zaboli in zaskeli. Ali naj to bulico masiram? Lahko mirno pocakam do srede do pregleda??? Pa sr eno mal neumno vprasanje???Ali lahko zaradi taksne injekcije pride do strdka??
S spostovanjem in s pozdravi!

Spoštovani,

Ali naj to bulico masiram? Ne.

Lahko mirno pocakam do srede do pregleda??? Da. Le če boste dobila povišano telesno temperaturo priporočam takojšen pregled v urgentni kirurški ambulanti.

Pa se eno mal neumno vprasanje???Ali lahko zaradi taksne injekcije pride do strdka?? Da, če injekcija sproži krvavitev. Vendar do strdka v mehkih tkivih, ki ni nevaren in ne do strdka v žilah (srčnih dovodnicah – venah), ki bi lahko bil nevaren.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close