Najdi forum

Spostovani! Imam nenavadno tezavo. Lomijo se mi kosti, brez predhodne poskodbe. Ko sem kihnila, so mi pocila tri rebra. Sefaj se mi je zlomila kost na nogi, pa se prav nikjer nisem poskodovala. Izmerili so mi kostno gostoto, pa je bilo vse uredu. Lepo prosim, ce mi svetujete, kaksne preiskave krvi naj opravim oz. Kaksne preiskave. Hvala

Spoštovani,

koliko ste stari?

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Se opravičujem. Pozabila dopisat. 42 let

Spoštovani,

zlome, do katerih je pri Vas prišlo, označujemo z besedama patološki zlomi. Takšni zlomi so lahko posledica bodisi krhkosti kosti kot bolezni (osteoporoza), lahko pa so posledica lokalnih dejavnikov, ki kost oslabijo (ciste, tumorji…). S tovrstnimi zlomi se ukvarjajo ortopedi, za kar priporočam napotitev s strani Vašega izbranega osebnega zdravnika k ortopedu.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close