Najdi forum

udarec v palec na nogi

Pred desetimi dnevi sem se udaril v palec na nogi. Brcnil sem v kovinsko utež. Dva dni me je prst bolel tako da sem na to nogo šepal, vendar mi ni zatekel. Potem se je stanje izboljšalo in se je bolečina zmanjšala. Kakšen teden me že prst med hojo rahlo boli, vendar me ne ovira pri hoji, malo me zaboli na pritisk in prepogib. Prst nikoli ni bil zatečen ali rdeč. Zanima me, če gre le za udarec, ali bi moral obiskati zdravnika? Če je le udarec, koliko časa traja rehabilitacija in kdaj do zdravnika?

Spoštovani,

zelo verjetno gre res samo za udarec. Kljub temu pa priporočam, da, glede na vztrajanje bolečin več kot en teden, obiščete zdravnika.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close