Najdi forum

Poškodba mišice

Spoštovani,
Pred cca 2 tedni sem po 3 dnevni hospitalizaciji bila odpuščena domov z diagnozo parcialna ruptura mišice rektus femoris dex. s priporočilom par tednov počitka in analgin po potrebi. Pri UZ pregledu so mi ugotovili tudi tanko plast tekočine ob poškodovanem delu, pa še igvinalno hernio desno, ki pa naj ne bi bila klinično izražena.
Prosim za vaše mnenje, oz. informacijo, koliko časa se zadeva celi oz. zdravi, kako poteka zdravljenje, kako si lahko sama pomagam, je priporočljiva fizioterapija, ali lahko v tem času plavam, kolesarim? V predelu dimelj sem imela močno bolečino, ki se k sreči umirja, ni pa izzvenela, občutek je, kot bi imela neko ščipajočo kepo v tem predelu…
Hvala za odgovor!

Spoštovani,

priporočam še čimprejšnje slikanje poškodovanega področja z magnetno resonanco (medenice ali stegna, odvisno od višine poškodbe) in nato pregled s posnetki.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close