Najdi forum

Pozdravljeni!
14.11 2017 so mi operilari palec na levi nogi diagnoza je bila ARTHTROSIS GRAVIS METATARSOPHALAANGEALIS HALLUCIS BIL.., PRAECIPUE SIN HALLUX RIGIDUS BIL.
sedaj so mi napravili op. poseg ARTRODEZA MPT I (PLOŠČA+ VIJAK) zanima me koliko časa bo trajalo okrevanje glede na to da imam v službi zelo težko fizično delo, delam v proizvodnji v kovinski industriji upravljam z večimi stroji tako da moram zelo veliko hodit in dvigovati komade težke tudi 25 kg. in še po stopnicah nesti v stroj, nosit moram tudi zaščitne čevlje. Imam pa tudi obrabo kolen in hrptenice.
Hvala za odgovor in lep pozdrav.

1

Spoštovani,

zelo verjetno 4 do 6 mesecev.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

POZDRAVLENI!
Včeraj sem imela kontrolo po operaciji zatrditev palca ARTRODEZA MPT I (PLOŠČA+ VIJAK) ,odstranili so mi šive in longeto sedaj imam ta posebni čevelj ,zanima pa me zakaj mi je sestra med palec in ostale prste dala precej takšne okrogle gaze ta mi tišči prste narazen in potem povila palec. to je zelo moteče in zelo me tišči na drugi prst zraven palca ,ali lahko to malo odstranim da ne bo tako na debelo ,prej dokler sem imela longeto tega ni bilo,zakaj je to sploh potrebno.
Hvala za odgovor

Spoštovani,

zelo verjetno zato, da stoji prvi prst v dobrem položaju. Če je položaj preveč moteč/boleč, priporočam, da se čimprej oglasite v ambulanti, kjer so Vam vse skupaj namestili.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close