Najdi forum

Bolečina v levi lopatici

Pri dvigu težkega predmeta me je zabolelo v levi lopatici. Bila sem pri zdravniku in opravili so slikanje RTG. Izvidi: Vratna hrbtenica vidne degerativne spremembe. Torakalna hrbtenica nekoliko deviirana. Na lateralnem posnetku vidne posamezne naplastitve s Schmorlovimi hernijami ob tem da so korpusi kronično degenarativno spremenjeni.
Diagnoza: post distorsionem columnae thoracalis.

Dobila sem tablete Doreta vendar bolečina še vedno vztraja. Prosim za mnenje. Tablete jemljem že 4 dni. Stara sem 60 let.

Vnaprej se zahvaljujem za odgovor.

Spoštovani,

če bolečine v enem tednu ne bodo popustile ali se pomembno zmanjšale, priporočam opraviti slikanje prsne in/ali vratne hrbtenice z magnetno resonanco (odvsino od tega, kje bodo takrat še prisotne bolečine) in nato pregled s posnetki.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close