Najdi forum

Bolečine v križu

Dober dan

Na Vas se obračam z vprašanjem.

Pred 5 meseci sem imela prometno nesrečo (nekdo se je zaletel v mene). Takrat mi na urgenci drugega niso slikali kot vratna vretenca(bli so nategi vratnih mišic). In od takrat naprej me vedno boli v spodnjem delu hrbtenice (v križu). Vendar bolečina še ni bila tako nevzdržna.
Pred dobrim mesecem se je čez noč pojavila neznosna bolečina, otekla mi je ena noga, druga pa mi dreveni.
Na magnetni resonanci je pokazalo premike vretenc.
Zdaj že en mesec hodim po zdravnikah, bila sem dva krat z nujno napotnico pri ortopedu ampak mi noben ne zna povedat kaj je narobe (oziroma me odslovijo z nadaljnimi preizkavami-ne vem zakaj so na zadnje predlagali pregled ožilja).
Dala sem tudi druge preizkave (CT trebušne votline,ginekološki oregled) ampak je vse v mejah normale.
Že kak teden pa se dogaja, da me močno vlečejo krči po nogah, večkrat pa se je že zgodilo, da me je močno speklo v križu. Bolečina in odeklina pa sta prisotni že en mesec.

Rada bi še kakšno mnenje, ker vse skuoaj že traja en mesec in bi rada, da se vse konča.

Hvala za Vašo pomoč.

Spoštovani,

lahko pridete v našo ambulanto. Za termin se prosim dogovorite s sodelavko na telefonu 041 654 330. S seboj prinesite vso razpoložljivo dokumentacijo, ki se nanaša na to poškodbo, vključno z razpoložljivimi rentgenskimi in MR posnetki.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close