Najdi forum

izpah in zlom ramena

pozdravljeni.
v nedeljo sem utrpel izpah in zlom desnega ramena. zdravnik mi je povil roko na tesno ob telesu sedaj me pa zanima kako dolgo bodo trajale boličini tezko spim in roka me boli mislim da kar cela… 🙁 ali je bolečina normalna po 4 dneh.na prevez grem pa šele v torek hvala in lp

Spoštovani,

močne do zmerne bolečine (odvisno tudi od imobilizacije in od protibolečinskih zdravil) lahko pričakujete prve tri tedne po poškodbi, nato pričakujem postopno upadanje bolečin.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

ja ker nekaj casa me boli nekaj casa ne odvisno od položaja in sicer najvecji problem je zvečer za spanje.

ali moram iti na prevez glede na to da se mi je vse nekoliko zrahlalo?
hvala in lp

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

da, to priporočam. Če imobilizacija ne deluje, so bolečine zanesljivo večje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

najlepša hvala in lp

Prosim.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close