Najdi forum

Pozdravljeni
Stara sem 17 let in imam tezavo z ramo. Zdravnik mi je rekel da sumi da je delno pretrgana kita rotatorne mansete na desni rami. Takrat me je na dotik bolel le en del rame, zdaj pa me boli se na drugih straneh.
Rama mi je na hrbtni strani tudi malo zatekla sedaj pa me zanima kaj mislite da je? Hvala lp

Spoštovani,

brez pregleda Vam ne morem reči, kaj bi bilo z ramo narobe. Glede na že postavljen sum zdravnika, priporočam opraviti MR artrografijo (slikanje z magnetno resonanco s predhodno vbrizganim barvilom v sklep) ramena, ki natančno prikaže poškodovane strukture ramena in nato pregled s posnetki in izvidom.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close