Najdi forum

Stanje po pretrgani misici

Pozdravljeni. Pred nekaj leti sem ugotovil bulo na desnem stegnu. To je stanje po pretrgani misici vendar v bolnici so rekli da ni nic. To je bilo pred 5 leti. Ker bula ostaja in ker me rahlo moti pri nogometu sem bil na MR ju ki je pokazala sledece v priponki. Rad bi izvedel kako to odstraniti saj me malo pri udarjanju zige tudi pika in me zanima vase mnenje. Hvala lepa in lp

Spoštovani,

priponke nisem našel. Običajno pride pri tovrstnih poškodbah v poštev neoperativno zdravljenje (posebna vrsta tkivne masaže (po metodi prečen frikcije), ki zmehča brazgotine). Operativno zdravljenje pride v poštev le izjemoma.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close