Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe okrevanje po atroskopiji levega kolena l

okrevanje po atroskopiji levega kolena l

lep pozdrav:
prisim za pomoč

pred tremi tedni sem imela artoskopijo levega kolena z diagnozo: LESIO MEN.MED.ET.LAT.GEN.SIN. GONARZHROSIS.SIN, RESECTIO PARTIALIS MEB.ET.LAAT..GEN.SIN.CHONDROPLASTICA CONDYLI MED.FEM.GEN.SIN.. Čeprav je minilo že 21 dni me koleno pri hoji boli in je še vedno zatečeno. (redno izvajam vaje in hladim po navodilu zdravnika ). Zanima me ali je to normalno, da je koleno še vedno boleče in zatečeno. čakam tudi na odobritev fizikalne terapije.Kaj mi svetujete . Hvala za odgovor.

Spoštovani,

otekanje po artroskopskih operacijah lahko normalno traja do 3 mesece. Če so bolečine in oteklina močno izraženi, priporočam pregled pri operaterju. Če tega ne želite ali to ne bo mogoče, lahko pridete na pregled k nam. Le s pregledom je namreč mogoče ugotoviti, ali je vzrok za oteklino in bolečine prekomerna količina tekočine v kolenu, ki se jo da odstraniti s punkcijo in s tem pomembno zmanjšati težave.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close