Najdi forum

Ruptura ahilove tetive

Pozdravljeni

Pred 4 meseci sem raztrgal ahilovo tetivo. Najprej so mislili da imam zvit gleženj, ker pa bolečine in oteklina po fizioterapiji nista izginili sem bil napoten na ultrazvok mehkih tkiv in mr, kjer so odkrili da gre za popolno rupturo. Ker gre sedaj za staro poškodbo in mi fizologinja pravi da ne priporoča operacije. Kakšno je vaše mnenje? Pri 35 ravno ne sprejemam da bom šepal celo življenje…

Spoštovani,

priporočam, da pridete na pregled. Ahilovo tetivo moram, pred odločitvijo o zdravljenju, pregledati tako klinično kokor ultrazvočno. Mogoče je tudi, da bo potrebno še pred odločitvijo o zdravljenju opraviti tudi slikanje Ahilove tetive (gležnja) z magnento resonanco.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close