Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe Boleče koleno pri hoji v hribe

Boleče koleno pri hoji v hribe

Pozdravljeni.

Že skoraj tri tedne je nazaj od bolečine v kolenu, ki je trajala 3 dni. Šla sem na gorsko turo, vendar ne dolgo (vse skupaj je trajalo samo 4 ure). Tudi prej me je koleno že kdaj bolelo, predvsem po več urnih turah (6+), tokrat pa je bila bolečina tako huda, da sem komaj hodila.

Sedaj, tri tedne po turi se mi bolečina pojavlja pri vsakodnevni hoji oz. pri hoji, ki je daljša od 15 min. Dosti tudi kolesarim, takrat ne občutim nobene bolečine.

Bi bilo smotrno kupiti kakšno kremo? Kaj bi bil vzrok bolečine?

Spoštovani,

priporočam, da najprej pridete na pregled. Potrebno je namreč ugotoviti VZROK. Protibolečinsko zdravljenje bodisi s kremami bodisi s tabletami brez ugotovljenega vzroka je lahko nevarno in lahko vodi v dodatne okvare in/ali poškodbe.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close