Najdi forum

Pozdravljeni,
star sem 17 let in redno treniram. Pred enim mesecem sem na treningu padel in si poškodoval ramo. Nato sem opravil pregled pri ortopedskem kirurgu, ki je opravil UZ in postavil diagonzo: distorzija, subluksacija in tendinitis infraspinatusa. Rekel je tudi, da je možno, da je poškodba nastala zaradi prekomerna uporabe in ponavljajočih gibov(odbijanje s kijem-baseball). Predpisal mi je fizioterapijo, ki sem jo že končal in Ibuprofen. Bolečina, ki sem jo imel v zadnjem delu rame in zgornjem delu tricepsa, je že skoraj izginila, še vedno pa je prisotna pri eks. rotaciji. Začel sem tudi že s treningom, ki je brez bolečin.

Skrbi pa me glasno pokanje pri določenih gibih, ki je še vedno prisotno.

Bi me to moralo skrbeti?
Hvala in lep pozdrav

Spoštovani,

da. Priporočam, da opravite MR artrografijo poškodovanega ramena (slikanje ramena z magnetno resonanco s predhodno vbrizganim barvilom vanj) in da pridete nato na pregled s posnetki in izvidom. Menim namreč, da gre za poškodbo, ki bo zelo verjetno potrebovala operativno zdravljenje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close