Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe Poškodba noge bolečina v področju baze 4.metatarzale

Poškodba noge bolečina v področju baze 4.metatarzale

1 tedn in 3 dni nazaj sem nerodno padel iz višine na desno stopali ki mi ga je zavilo po strani. Takoj sem na boleči del dal led in kasneje odšel na urgenco rekli so da ni nič zlomljeno in dobil sem samo elastični povoj za 1 teden… Bolečina je še vedno in nevem koliko časa je potrebnega da se to zaceli?
In ali se lahko še bolj poškoduje

Spoštovani,

če bolečina ni bistveno manjša, priporočam ponovno rengensko slikanje. Mogoče je namreč, da na prvih rentgenskih posnetkih zlom, če ta ni premaknjen, (še) ni viden.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close