Najdi forum

ARTROSKOPIJA KOLENA

Pozdravljeni
Jaz sem imel artroskopijo kolena , naredijo resekcijo moteče infrapatelarne plike in odstranijo nekaj prostih fragmentov hrustanca.
Po enem mesecu me koleno šezmeri boli in mi preskakuje v bistvu mi zašteka potem boleče preskoči. Zelo težko hodim po stopnicah , ker mi poka koleno obenem me pa boli.
Ali je to po operaciji normalno in kaseje izgine , ali je še kaj narobe.
Hvala za odgovor

Spoštovani,

pojav je neobičajen. Priporočam čimprejšnji pregled pri operaterju.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni.
Sam sem stiri mesece po artroskopiji kolena (rekonstrukcij krizne vezi, delna odstranitev obeh meniskov). Bolecin ne cutim, prav tako nimam tezav z gibljivostjo. Imam se manjso oteklino.
Me pa zanima zakaj, imam desno koleno manj stabilno? Namrec ko ga primem z rokama pod sklepom in ga potisnem naprej mi mnogo bolj iztopi kot levo. Ali je to normalno?

Pozdravljeni,

če je operirano koleno desno, je lahko nestabilnost posledica odsotnosti pomembnih delov meniskusov ali pa, kar je bolj verjetno, slabega delovanja ali nedelovanja rekonstruirane sprednje križne vezi.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Hvala za odgovor.
Sedaj pa me zanima kaj to pomeni za naprej?
Hvala

Brez pregleda težko rečem. Lahko, da nova operacija…

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close