Najdi forum

Pozdravljeni!

Dne 3.4 sem si izpahnila pogačico ob nerodnem gibu,pogačico sem si popravila sama,ampak bolečine neznosne 🙁 torej jas sem z tako nogo delala 7dni ne da bi šla zdravniku :/ celih 7dni nisem mogla stopiti normalno na nogo,nakar mi je mišica čisto uplahnila,dne 11.4 sem odšla na slikanje itd. Tam nisem
Sicer nič pametnega rihtala,dali so mi elasticni povoj in naj se naročim ortopedu…po enem tednu bolnišk grem h fizioterapevtki,ta mi pokaže vaje za koleno,da se mi mišica začne nazaj tvoriti,problem imam ker sem v soboto že normalno hodila in se mi je pojavila bulica ki je na otip trda in boleča 🙁 ok potrpim in do včeraj zgine,spet treniram hojo in spet mi nekako gre a danes se mi pojavi zopet…zanima kaj bi to lahko bilo,ker ko se pojavi me spet začne matrati in spet šepam…naj pa povem da imam z izpahom pogačice probleme že od osnovne šole,stara pa sem 31let…prosim za nekakšen kratek odgovor zakaj se mi skoz pojavlja bulica ob pogačici…lp

Spoštovani,

ta bulica je najverjetneje posledica tvorbe prekomerne količine tekočine v kolenu, ki je posledica draženja. To je, če koleno bolj obremenjujete, tudi pričakovano.

Priporočam slikanje poškodovanega kolena z magnetno resonanco in nato pregled s posnetki in izvidom. Potrebno je namreč ugotoviti, kaj je VZROK otekanja.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close