Najdi forum

8 mesecev po operaciji kolena

Pred 8 meseci sem bila operirana na kolenu. Imela sem rekonstrukcijo sprednjih kriznih vezi in sivan meniskus. Pred 1 mesecem sem zacela s pocasnim tekom. Ker treniram rokomet, me zanima kdaj lahlo zacnem z treningi. Naj povem, da ze 2 meseca obiskujem fitnes, kjer intenzivno delam z osebnim trenerjem
Bolecin nimam
Hvala za vas odgovor

Spoštovani,

ob predpogoju, da je koleno polno gibljivo, neboleče in ne oteka, priporočam pričetek kontaktnih treningov šele, ko boste popolnoma rehabilitirala mišice. To priporočam preveriti z izokinetičnimi meritvami in s funkcionalnimi testi (oboje izvaja sodelavka doc. dr. Renata Vauhnik, dipl. fth. – 041 753 913, [email protected]).

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close